MENU
×
aimtec

Funkce a výhody

Bezstarostná a rychlá implementace

Máme již připravená řešení pro 80 % společností z automotive. Zbylou část nastavíme přesně podle vašich procesů. Zavedení EDI je tak velmi rychlé. Zároveň pružně reagujeme na nové požadavky OEM, abyste měli k dispozici vždy ty nejnovější funkce.


 

EDI integrované s nejpoužívanějšími ERP

Vyhněte se manuálnímu zpracovávání zpráv. ClouEDI nabízí rozhraní pro celopodnikové informační systémy SAP, Helios, BYZNYS ERP a skupinu ERP systémů běžících na AS/400.


 

Bezchybná komunikace se zákazníky díky pokročilým validačním a monitorovacím nástrojům

Vyhněte se zatíženkám ze strany zákazníků. ClouEDI podporuje procesy v celém dodavatelském řetězci a sleduje jejich návaznost. Naše pokročilé monitorovací a validační nástroje hlídají zpracované zprávy za vás a zabraňují logistickým reklamacím.

Kompletní řešení celého procesu

S ClouEDI získáte řešení pro všechny druhy zpráv, které potřebujete, od odvolávek po fakturaci.

Ať už potřebujete využívat kterýkoli z protokolů a standardů pro EDI komunikaci, máme je pro vás připraveny a případné rozšíření o další je jednoduché a rychlé.

 • Objednávka
 • Potvrzení
 • Odvolávka
 • JIT odvolávka
 • Avízo o dodávce (ASN)
 • Faktura
 • Selfbilling faktura
 • Report o stavu zásob
 • Tisk VDA štítků
 • Integrace TSB generátoru
 • ENGDAT
 • VDA reporty v PDF
 • a další ...

Začněte s EDI hned.

ClouEDI je pro vás připraveno.

Poptat řešení ClouEDI

 
 

Snadná rozšiřitelnost

Řešení ClouEDI se rozšiřuje podle toho, jak roste váš projekt (počet partnerů, zpráv atd.).

Neustálý vývoj - Získáváte automaticky nové funkce, které vytvoříme pro řešení, jež používáte.

Rychlé reakce na změny OEM - Jestliže váš OEM nastaví nové standardy či postupy, přizpůsobíte se rychle. Všechno připravíme.

Nonstop podpora ve 3 jazycích

Technický support - Zajišťujeme podporu ve čtyřsměnném provozu v češtině, angličtině a němčině. Věnuje se vám konkrétní specialista.

Okamžitá podpora - Díky nastaveným kontrolám voláme my vám (nebo přímo vašemu zákazníkovi), když dojde k chybě v odeslání nebo přijetí ASN.

Připravená řešení

Máme již připravená řešení pro 80 % společností z automotive. Zbylou část nastavíme přesně podle vašich procesů.

Zavedení EDI je tak velmi rychlé. Zároveň pružně reagujeme na nové požadavky OEM, abyste měli k dispozici vždy ty nejnovější funkce.

WebEDI vás spojí i s těmi, co nemají své EDI řešení


 

Univerzální EDI řešení - Zapojte dodavatele do štíhlého procesu zásobování díky webovému portálu. Velkým firmám pomáhá napojit menší dodavatele. Menším dodavatelům otevírá cestu do světa EDI. Komunikujte s dodavatelem a rovnou dostávejte zpětnou vazbu do svého ERP. Zpracovávejte automaticky KANBAN dodávky, porovnávejte odvolávky, potvrzujte objednávky, vytvářejte ASN, tiskněte štítky a uchovávejte historii objednávek a dodávek. Uživatelské rozhraní je v několika jazycích a vaši dodavatele dostávají plný servis.

WebEDI

ClouEDI JIT jednoduše zobrazuje a zpracovává EDI odvolávky


 

V praxi je běžné, že zákazník neustále mění objednávky a odvolávky. Od svých dodavatelů zároveň očekává, že výrobky budou označené podle jeho specifikace. Cestou, jak splnit jeho požadavky, dodat správné množství, včas a v požadované kvalitě, je právě ClouEDI JIT. ClouEDI JIT nabízí jednoduché řešení pro zobrazení a zpracování EDI odvolávek, které dodavatel dostává od svých zákazníků.

ClouEDI JIT

Poptejte ClouEDI ještě dnes Kontaktujte experta Marek Šabatka Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.