MENU
×
Home Řešení Data Exchange & Integration / B2B Integration e-KANBAN/Milkrun s dodavateli

e-KANBAN/Milkrun s dodavateli

Chcete eliminovat rizika v dodávkách od vašich dodavatelů a je pro vás výzva snížit rezervy v zásobách materiálu či komponent na polovinu. Uvolněnou plochu skladu chcete využít pro expandující výrobu. Přesvědčíme vás, že něco podobného je možné.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Propojíme vás s vašimi dodavateli bez nutnosti každodenního telefonování a ověřování stavů. Díky e-Kanbanu zkrátíte objednávací cykly a snížíte zásobu před výrobou na polovinu. Každá spotřeba dílů ve výrobě se vašemu dodavateli automaticky promítne jako objednávka. Vhodnou volbou Milkrun tras zkrátíte cykly návozu, aniž byste kvůli dopravě zvýšili náklady.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Řízení aktuální spotřebou

Systém generuje kanbanové signály skenováním spotřebovaných manipulačních jednotek přímo ve výrobě nebo v předvýrobním supermarketu.

Rychlost e-Kanbanu

Uspoříte čas díky elektronickému přenosu kanbanového signálu v reálném čase. Tím vám zkrátíme celý kanbanový cyklus na polovinu.

Bezchybné dokumenty

Vaši dodavatelé vytisknou etikety a výstupní dokumenty přímo ze systému z vašich dat. Proto budou vždy 100% správné a pro vás bude následný příjem snadný.

Příjem na jeden scan

Podle spolehlivosti vašich dodavatelů si vyberete, zda chcete kontrolovat a skenovat každou paletu či přepravku, nebo příjem zaznamenáte naskenováním jediného čárového kódu – čísla dodacího listu.

Hmatatelné přínosy

Snížíte zásoby materiálů a komponent. Uvolníte skladové plochy pro výrobu. Odstraníte plýtvání (muda). Ušetříte kapacity manipulantů ve skladu a čas strávený označováním interními etiketami.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

 

Související produkty

Případové studie

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Daniel Choc Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.