MENU
×
Home Řešení Data Exchange & Integration / B2B Integration EDI & SAP – Jednoduše a najednou

EDI & SAP – Jednoduše a najednou

Potřebujete zajistit EDI komunikaci s vašimi partnery a máte obavu z integrace na SAP? Vaši SAP specialisté si nejsou jisti, zda budou schopni nastavit různé módy dodávek v rámci modulu SD? Dodavatel SAP neumí do systému integrovat EDI komunikaci?

Kontaktujte experta na EDI řešení

Vyberte si řešení od Aimtecu

Díky kombinaci specialistů na integrace (EDI) a SAP pod jednou střechou vám odpadá starost s koordinací více dodavatelů. EDI komunikaci zajistíme formou on premise, nebo jako službu, a následně zajistíme plnou integraci do SAP (HCI, PI, HTTPS, HTTP via VPN). Nastavíme modul SD pro zpracování odvolávek, generování ASN, tisk přepravních dokumentů a další náležitosti.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Komplexní dodávka v kontextu firemních procesů

Oba systémy nastavíme tak, aby plně vyhovovaly vašim vnitropodnikovým procesům. Integraci automotive firem se věnujeme už více než dvacet let, a proto známe jejich prostředí. Postaráme se o to, aby vám nastavené systémy vyhovovaly a ulehčovaly práci.

Zajištění komunikace se zákazníky a dodavateli. Včetně možnosti Web EDI portálu

Zapojte dodavatele do štíhlého procesu zásobování díky webovému portálu. Velkým firmám pomáhá napojit menší dodavatele, menším dodavatelům otevírá cestu do světa EDI. Komunikujte s dodavatelem a rovnou dostávejte zpětnou vazbu do svého SAP.  Portálové řešení urychlí digitalizaci vašeho dodavatelského řetězce. Zároveň umožňuje vašim dodavatelům práci s odvolávkami, tvorbu přepravních dokumentů, tisk štítků a dodacích listů dle vašich specifikací.

Kompletní procesní pokrytí napříč celým SAP (WM, PM, FI, PP)

S naším řešením nezískáte jen integraci EDI se SAP, ale naši SAP specialisté vám také pomohou nastavit procesy napříč celým SAP ERP tak, aby se všechna data a informace zobrazovaly tam, kde je potřebujete. Už žádné přepisování.

Pokročilé validace a monitoring

Naše systémy provádějí automatickou kontrolu elektronických avíz o dodávce (ASN) před jejich odesláním. Vyhnete se tak odeslání chybných ASN a předejdete případným pokutám (zatíženkám) ze strany vašeho odběratele. Na pozadí probíhá nepřetržitý monitoring, který zobrazuje stavy odeslaných ASN zpráv od vygenerování přes validaci až po přijetí zákazníkem.

Výhody a přínosy

Související produkty

 

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Marek Šabatka Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.