MENU
×
Home Řešení Integration Integrace pomocí ESB

Integrace pomocí ESB

Možná vás napadá, že point-to-point integrace jsou rychlé a levné řešení, když potřebujete propojit dva on-premises systémy. Z dlouhodobého hlediska je však pro vás takové řešení nevýhodné. V integracích postupně narůstá chaos, stávají se nepřehledné a tím pádem dlouhodobě neudržitelné. ESB řešení vám umožňuje se těmto problémům vyhnout.

Vyberte si řešení od Aimtecu

S ESB propojíme a integrujeme on-premises systémy, SOA řešení i cloudové služby (SaaS). Propojíme také veškerá zařízení, aplikace a napojení na zákazníky, partnery a dodavatele. Využíváme sílu existujících systémů bez porušení jejich integrity. Z celého aplikačního prostředí získáváme cenná data a zpřístupňujeme je dalším systémům a aplikacím napříč celou vaší společností. Zavádíme prvky opakovatelnosti a tím integraci výrazně urychlujeme a zlevňujeme.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Standardizace

ESB zpřístupňuje klíčové systémy jako služby a vytváří standardizovanou architekturu. Data i systémy můžete díky standardizaci využívat kontrolovaně a opakovaně napříč celou vaší společností. Díky tomu je správa klíčových systémů celkové jednodušší.

Mikroslužby

Standardní centrální řešení nemusí být nejlepší cestou pro všechny. Jednotlivé oblasti podnikání mohou vyžadovat autonomní řešení, které lépe odpovídá jejich specifikům. Díky implementaci ESB nástroje formou mikroslužeb můžeme tyto potřeby uspokojit.

Efektivita

Správně provedenými integracemi dokážeme trojnásobně zrychlit dodávku hotových projektů v rámci vaší společnosti. Systémy a aplikace nasazujeme v průměru 2x rychleji oproti point-to-point řešení. Zvýšíme ve výsledku produktivitu vaší společnosti o 20 – 250 %.

Bezpečnost a správa přístupu k datům

ESB obsahuje bezpečnostní prvky, jako např. řízení přístupů, šifrování dat, digitální podpisy či throttling. Vaše koncové systémy a data jsou tak chráněna před útoky či nevhodnou manipulací. Vynucením pravidel pomocí připravených politik pomůžeme bezproblémovému průběhu bezpečnostních auditů.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Petr Strnádek Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.