MENU
×
Home O společnosti Kariéra Pracujeme pro celý svět

Pracujeme pro celý svět

Náš byznys je postaven na lidech, kteří našim zákazníkům již 20 let doporučují užitečná řešení. Sami se neustále rozvíjíme, abychom byli úspěšní v projektech fungujících po celém světě.

Naše každodenní práce má smysl. Jsme hrdí na naše výsledky, ale zároveň dbáme na to, aby nás cesta k dosažení cíle bavila. Každý vnímáme osobní zodpovědnost – vůči sobě, vůči kolegům, vůči firmě i zákazníkům.

Prohlédněte si otevřené pozice

Jak to u nás funguje

Je nás 180, ale pracujeme v mikrotýmech, protože plochá organizační struktura je zárukou rychlého rozhodování. Nebojte se studené atmosféry korporátní firmy. Naše Aimtec firemní kultura vás chytí a nepustí. I proto se tak rádi setkáváme v práci i mimo ni.

Pomáháme firmám fungovat efektivně

Zvyšujeme výkonnost výroby a logistiky prostřednictvím integrovaných řešení. Kombinujeme vyspělé průmyslové know-how a náš vlastní modulární software. Tvořte s námi aplikace pro řízení skladů či dodávek, elektronickou komunikaci i plánování výroby. V této oblasti jsme jedni z nejlepších.

Naše řešení vydělávají a šetří miliony stovkám firem. A tisícům lidí usnadňují práci.

Buďte u toho jako:

Takhle pracujeme

Umíme řídit projekty 

Zákazník od nás dostane přesně to, co chce! Celou dodávku projektu rozložíme na jednotlivé procesy, nad kterými vytváříme detailní projektový plán. Takže dokážeme vizualizovat stav projektu v jakémkoliv momentu. Za každý jednotlivý proces je zodpovědný na straně zákazníka klíčový uživatel, který proces definuje a akceptuje, na straně naší pak konzultant, který garantuje dodávku. Ve všech fázích projektu, tzn. během definice, prototypování i integračního testu, si procesy neustále vzájemně stvrzujeme. Nedochází tedy k obvyklému jevu, kdy zákazník na začátku projektu definuje svoje potřeby, kterých se konzultační firma striktně drží a není schopna flexibilních úprav.

Umíme řídit vývoj  

Pro vývoj a dodávky softwaru využíváme agilní metodiky. Dodáváme včas a kvalitně díky SCRUM nástrojům, jako jsou daily stand-up, sprint review a retrospective. Máme velký tým, ale umíme ho řídit a přesně plánovat ve čtrnáctidenních iteracích. Týmová a projektová retrospektiva nám pravidelně pomáhá zlepšit se a poučit se z chyb. Vyhodnocením sprintu se zaměřujeme na to, co jsme dělali, dokončili a dodali. Na požadavky zákazníků reagujeme rychle a flexibilně. Pro každého zákazníka vyvíjíme SW dle jeho individuálních potřeb a každou novou verzi před dodáním pečlivě testujeme (TDD = test driven development). Jsme jeden tým, takže kdokoliv může kdykoliv požádat zkušenější kolegy o radu. Vzájemně se motivujeme a posouváme své schopnosti a znalosti kupředu.

Poskytujeme spolehlivou podporu 

Než začneme poskytovat zákazníkovi podporu, poznáme jeho byznys tváří v tvář. Mluvíme jeho řečí a známe informační systémy. Stejně tak jsme ale lidští a umíme naslouchat. Učíme se z chyb. Všechny nové a dosud nepoznané problémy nás posouvají dál. S Aimtec Support 24/7 už naši zákazníci nemají strach z otázky „Co když…?“. Support je jediné místo, kde se potkávají všechny části byznysu. We are Support. We solve problems. 

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.