Sekvenční dodávky do JLR

Buďte spolehlivým dodavatelem JLR

Jaguar Land Rover (JLR) ve slovenské Nitře staví před nominované JISové dodavatele ve středoevropském regionu nové výzvy ve formě specifických požadavků na elektronickou komunikaci a na proces sekvencování. Provedeme vás implementací těchto JLR specialit, kterými jsou například napojení API rozhraní ve WSA (Web Sequencing Application) přes Web Services nebo varianty procesů při zpracování TLS (Target Launch Sequence) a jejích následných změn. 

Chcete dodávat do JLR bez chyb?

Vyplňte e-mail a my vám zašleme praktického průvodce světem sekvenčních dodávek do JLR.

4 specifika dodávek do JLR 

Přímé napojení místo EDI

Dodávat v sekvenci znamená přijímat sekvenční objednávky pomocí EDI. JLR má však jednu specialitu. Dodavatel se musí připojit pomocí Web Services na portál JLR, aby získal pořadí. Web Services integrace je standardní součástí našich systémů. 

B&R náhradní řešení v případě výpadku

Pro případ úplného selhání komunikace s JLR a podpůrných informačních systémů má JLR připravené jednoduché a přitom dokonalé náhradní řešení. Jeho využití je součástí našeho projektu.

Vaše jistota při změnách specifikace dílů

JLR si stejně jako jiné automobilky vyhrazuje právo do poslední chvíle měnit specifikaci dílů. Nabízí ale nestandardní způsoby ověřování správnosti informací. I tyto zprávy umíme zpracovat a zajistit vám podklady pro dodání správných verzí vašich výrobků.

Samofakturace pod kontrolou

Za dodané díly můžete vystavit fakturu až následující týden po obdržení SBI zprávy. Kromě této EDI zprávy vystavuje JLR na svém portálu podrobný report o vyrobených vozech. Porovnáme ho s odeslanými díly a vy získáte přesné informace, které kusy ještě nemáte uhrazeny.

Přínosy našich řešení

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Vít Glasl Kontaktovat