MENU
×
Home Témata a průmysl Výroba Automotive

Automotive

Jestliže jako automobilový dodavatel rozjíždíte neustále nové projekty, víte, že každá automobilka má svoje přesně daná specifika. Zároveň víte, že se všechno mění a zrychluje – cyklus zavádění nových produktů se zkracuje, výrobky jsou složitější a jejich variabilita narůstá. Podíl elektroniky a software v autech zvyšuje riziko svolávacích akcí. Na druhou stranu se musíte vypořádat s faktem, že přesnost předpovědí prodeje klesá a cenu produktu výrobci tlačí na co nejnižší možnou úroveň.

Naší odpovědí na tyto výzvy je Digital Factory.

Řešení od nás

Naše řešení poskytuje možnost EDI komunikace s partnery a řízení a značení dodávek dle OEM specifikací. Podporuje pokročilé plánování výroby a bere v úvahu všechna její omezení. Zavádí nástroje pro štíhlou interní logistiku, jako např. e-heijunka, e-kanban, milkrun, a pro kompletní řízení procesu výroby a zajištění kvality. Zabezpečuje plnou sledovatelnost od příjmu až po expedici včetně životopisu výrobku (product genealogy) a zajišťuje napojení vašich strojů, výrobních technologií a systémů do IoT.

Kontaktujte nás

Spolupracujte s námi

Přínosy našich řešení

Typická řešení a témata

Digital Factory v automobilovém průmyslu

Extrémní nároky na customizaci a dohledatelnost chyb povedou k tomu, že bez digitální výrobní platformy nebudou některé firmy schopny dodávat velkým výrobcům. Nebudou mít potřebnou kontrolu nad logistikou a tokem materiálu a zároveň nebudou umět vyhovovat neustále se měnícím požadavkům.

Zákazníci očekávají zcela nový svět, ve kterém budou fyzikální parametry motoru přebity digitální inteligencí. Stejně tak i mechanická výroba musí dostat svůj vlastní digitální mozek.

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Vít Glasl Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.