O nas Cover Mobile TEST

Jsme Aimtec

Základním kamenem digitalizace výroby a logistiky jsou vždy lidé a to, co dokážou. Proto se v oblasti digitalizace a automatizace procesů zaměřujeme nejen na to, aby naši zákazníci získali odolnost a flexibilitu v rychle se měnícím světě, ale i na to, aby změna byla přijata na všech úrovních firmy. 

Nepotřebujete jen další software.
Potřebujete skutečné schopnosti. 

  • Přes 27 let na trhu
  • Přes 5 800 projektů po celém světě, více než 3 000 procesních šablon
  • 60 % zákazníků v oblasti automotive
  • Více než 260 zaměstnanců
  • Projekty na 4 kontinentech, ve všech časových zónách
  • Obrat 494 mil. Kč v roce 2023
ZAKR o nas2

Komplexní přístup k digitalizaci logistiky

Naše portfolio zahrnuje IT řešení pro výrobní firmy, pokrývá veškeré výrobní a logistické procesy uvnitř podniku i integraci s odběrateli a dodavateli. 

Pod jednou střechou spojujeme odborníky na několik oblastí digitalizace – od specialistů na SAP S/4HANA přes průmyslovou digitalizaci, automatizaci a pokročilé plánování až po EDI nebo hardware. Díky tomu dokážeme naše zákazníky provést celým projektem, zrealizovat ho rychleji a zajistit jeho skutečný přínos jak pro jeden závod, tak pro celou globální síť. Získejte partnera a s ním i platformu, která vám umožní kontinuální rozvoj směrem k dlouhodobě udržitelné digitalizaci vašeho byznysu. 

Automatizovaná a robotizovaná výroba aut.

Budoucnost vašeho dodavatelského řetězce

Budujte digitalizovanou továrnu podle logiky MOM (Manufacturing Operations Management). Uvažujte holisticky. Spojte výrobu, kvalitu, logistiku, údržbu i plánování – zkrátka procesy napříč celým podnikem a jeho výrobními lokacemi. 

mapka tecky transparent2

Co zaručuje úspěch zákaznických projektů?

Naši partneři

Jaroslav Follprecht, Aimtec

„Žijeme v době, kdy firmy musejí být schopné velmi flexibilně reagovat prakticky na cokoliv a operovat na základě okamžitě dostupných a správných dat. Bez lidí se ale digitalizace nikdy neuskuteční. Aby podniky našich zákazníků mohly úspěšně růst, nabízíme jim pomoc zkušeného partnera, který předává unikátní know-how a pomáhá budovat samostatné digitálně kompetentní týmy.”

Jaroslav Follprecht
CEO a jeden ze zakladatelů Aimtec

Organizace, které dlouhodobě podporujeme

Alzheimer nadační fond

Fond podporující výzkum Alzheimerovy choroby a dalších neurodegenerativních nebo cévních onemocnění mozku, která vedou k poruchám kognitivních funkcí a k demenci.

Letní škola experimentální chirurgie

Jediná akce svého druhu v České republice, která se věnuje demonstraci experimentální chirurgie na praktických příkladech a přednáškám předních odborníků. 

Roman Kreuziger Cycling Academy

Plzeňský silniční závodní tým juniorů a kadetů, který se věnuje popularizaci cyklistiky. Cílem akademie je podchytit největší české talenty už v mladém věku a dopřát jim nejkvalitnější podmínky a trénink. 

Udržitelné podnikání

Udržitelnost je základem všeho, co děláme. Aimtec stanovil pět kategorií z cílů udržitelného rozvoje (SDGs) OSN. Podle nich strategicky plánujeme aktivity směrem k zaměstnancům, veřejnosti i zákazníkům.
3 kvalitni zivot

Zdraví a kvalitní život  
Zajistit zdravý život a zvyšovat jeho kvalitu pro všechny v jakémkoli věku.  

4 vzdelani

Kvalitní vzdělání
Zajistit rovný přístup k inkluzivnímu a kvalitnímu vzdělání a podporovat celoživotní vzdělávání pro všechny. 

8 ekonomicky rust

Důstojná práce a ekonomický růst 
Podporovat trvalý, inkluzivní a udržitelný hospodářský růst, plnou a produktivní zaměstnanost a důstojnou práci pro všechny. 

9 prumysl

Průmysl, inovace a infrastruktura  
Vybudovat odolnou infrastrukturu, podporovat inkluzivní a udržitelnou industrializaci a inovace.  

12 odpovedna spotreba

Odpovědná výroba a spotřeba  
Zajistit udržitelnou spotřebu a výrobu  

career-arrows

Aimtec tým roste 

Stále hledáme nové kolegy. Přidejte se k týmu, který zákazníka skutečně slyší a vždy hledá to nejpřínosnější a dlouhodobě udržitelné řešení. 

Aimtec konzultanti
Aimtec kolegové
Aimtec programátor
Aimtec obchodník ve skladu materiálu
career-dots