Mediacenter Cover Mobile1

Pro média

Už více než čtvrt století jsme průvodcem společností z automobilového průmyslu na cestě digitální transformace. Pomáháme jim digitalizovat a automatizovat výrobu, logistiku i dodavatelský řetězec do jednoho funkčního celku tak, aby jejich proměna byla skutečným přínosem. Našim zákazníkům umožňujeme učit se a standardizovat, být efektivními a zároveň pružně reagovat na změny, kterým čelí každý den.

Tiskové zprávy

18. 3. 2024

#AimtecHackathon 2024: Programátoři pomáhali překonávat bariéry pomocí kódu

Desítky hackerů, čtyřicet hodin programování a jeden společný cíl – pomoci lidem, kteří se každý den potýkají se svým handicapem. To byl letošní #AimtecHackathon s podtitulem „Když kód pomáhá“, který se konal ve dnech 8.–10. března v plzeňské Moving Station. Jaké inovativní projekty vznikly během tak krátké doby a splnili hackeři očekávání?

15. 2. 2024

#AimtecHackathon 2024: Programátorské týmy budou pomáhat lidem s handicapem. NONSTOP

„Když kód pomáhá” je už podruhé podtitulem tradiční plzeňské akce, na které se programátorské týmy budou snažit navrhnout aplikace nebo vytvořit řešení na podporu konkrétních osob žijících s handicapem. Na svou práci budou mít přesně 40 hodin. O víkendu 8.–10. 3. se ale kulturní centrum Moving Station stane nejen místem klání programátorů. Sobotní program nabídne přednášky pro nadšence do technologií a v neděli také zajímavý program pro rodiny s dětmi.

9. 1. 2024

Spolupráce v logistice mezi společnostmi MALFINI a Aimtec trvá již třináct let. Nyní se rozšiřuje o řízení další technologie – AutoStore

Společnost Aimtec spolupracuje s firmou MALFINI již od roku 2010. Její digitalizační platforma řídí veškeré procesy od příjmu zboží až po expedici včetně nejmodernějších technologií v logistice. MALFINI má ve svém logistickém a distribučním centru v Ostravě-Kunčičkách v současné době v činnosti dvacet výtahových regálů – Kardex a Vertiflex, technologii Pick by Light a dopravníky. Nedávno firma pořídila unikátní robotický skladovací systém AutoStore s investicí ve výši čtvrt miliardy korun od společnosti Element Logic.

Zeptejte se nás

Potřebujete informace o společnosti Aimtec? Zajímají vás komentáře našich expertů k aktuálním tématům? Obraťte se na nás.

Petra Troblová
ask-arrows

Petra Troblová Key Account Marketing Manager

Petra Troblová
ask-arrows
ask-dots
Aimtec Insight2

Zjistěte, co je nového v Aimtec Insights

Objevte témata, která rezonují světem digitalizace a automatizace výroby a logistiky. Odborné články, rozhovory s experty, trendy a top novinky. To vše na jednom místě.

Ke stažení