Mediacenter Cover Mobile1

Pro média

Už více než čtvrt století jsme průvodcem společností z automobilového průmyslu na cestě digitální transformace. Pomáháme jim digitalizovat a automatizovat výrobu, logistiku i dodavatelský řetězec do jednoho funkčního celku tak, aby jejich proměna byla skutečným přínosem. Našim zákazníkům umožňujeme učit se a standardizovat, být efektivními a zároveň pružně reagovat na změny, kterým čelí každý den.

Tiskové zprávy

23. 5. 2023

Konference TAL 2023 odhalila schopnosti, bez kterých se v automotive logistice neobejdete

Co se skrývá za oponou Digital Factory? Odpověď hledali řečníci na 22. ročníku konference Trends in Automotive Logistics (TAL), která se konala 16. května v Plzni a přilákala téměř čtyři sta účastníků. Organizátoři akce, společnost Aimtec ve spolupráci s IHK Regensburg a DTIHK, si dali za cíl nabídnout prostor ke sdílení reálných zkušeností a ověřených postupů z digitalizačních projektů v oblasti výroby, logistiky a IT v automotive. Jaká slova skloňovali řečníci konference nejvíce? Odolnost, flexibilita a standardizace.

3. 5. 2023

Zákazník společnosti Aimtec, Continental Automotive, získal ocenění elogistics Award za implementaci AutoStore

Continental Automotive, dodavatel interiérové elektroniky světových automobilek, získal cenu elogistics Award 2023 za úspěšné zavedení skladovacího systému AutoStore ve svém výrobním závodě v Brandýse nad Labem. Na tomto náročném projektu se společností Continental  jako systémový integrátor spolupracovala společnost Aimtec, která je expertem na digitalizaci. Implementace systému AutoStore je součástí digitalizační strategie v závodech společnosti Continental. Držitelé letošních cen byli vyhlášeni dne 26. dubna 2023 na kongresu automobilového průmyslu AKJ v Saarbrückenu. Continental získal ocenění v kategorii Procesy a nástroje.

12. 4. 2023

AIMTEC Production Order Confirmation je nyní k dispozici na SAP® Store

Díky integraci se systémem SAP S/4HANA®, poskytuje společnost Aimtec zákazníkům funkce založené na řešeních SAP přímo pro shop floor.

Zeptejte se nás

Potřebujete informace o společnosti Aimtec? Zajímají vás komentáře našich expertů k aktuálním tématům? Obraťte se na nás.

Marie Mundilová
ask-arrows

Marie Mundilová Chief Marketing Officer

Marie Mundilová
ask-arrows
ask-dots
Aimtec Insight2

Zjistěte, co je nového v Aimtec Insights

Objevte témata, která rezonují světem digitalizace a automatizace výroby a logistiky. Odborné články, rozhovory s experty, trendy a top novinky. To vše na jednom místě.

Ke stažení