lide mobile cover

Lidé

Za úspěšnými projekty najdete skvělé lidi

Roman Žák, Aimtec

Roman Žák

Chairman of the Supervisory Board

Roman jako spoluzakladatel společnosti Aimtec formuluje a dohlíží na naplňování dlouhodobé vize a strategie. Pomáhá budovat strategická partnerství s klíčovými zákazníky a stará se o další rozvoj společnosti na globálním trhu.

„Snažíme se vytvořit takovou firmu, která prosazuje hodnoty, jež pomáhají vytvořit lepší místo pro život.“

Jaroslav Follprecht, Aimtec

Jaroslav Follprecht

Chief Executive Officer

Jaroslav společně s Romanem založili Aimtec. S vrcholovým a středním managementem určuje strategické směřování firmy a dbá na neustálý posun k digitalizaci a systematizaci prostřednictvím informačních technologií.

„Našim zákazníkům umožňujeme růst – dáváme jim schopnost agilně standardizovat a zároveň si zachovat flexibilitu. Jen tak mohou v dnešním světě uspět.“

Rostislav Kubánek

Chief Financial Officer

Rostislav zodpovídá za finanční stabilitu společnosti. Jeho tým zajišťuje potřeby společnosti v oblasti finančního řízení, plánování, kontroly cash-flow a finančních rizik.

Jan Kratochvil

SAP Solutions Director

Honza udává směr rozvoje divize SAP, u významných zákazníků řídí kompletní implementace systému SAP S/4HANA a korporátní roll-outy SAP ERP.

Rostislav Schwob

Supply Chain Solutions Director

Rostislav stál u zrodu našeho systému DCIx a dodnes je v čele týmu, který implementuje projekty po celém světě. Zastřešuje také formování strategie firmy a Customer Value Proposition.

Radka Pučelíková

Chief People Officer

Radka pomáhá lidem v Aimtecu dosáhnout úspěchu. Identifikuje jejich potřeby a zajišťuje profesní i osobní rozvoj. Stojí v čele HRM týmu a stará se o zachování našich hodnot a kultury.

Jakub Klíma

Chief Sales Officer

Jakub se podílí na vytváření vize a strategie společnosti, které pak transformuje do realizovatelných obchodních plánů. Stará se o řízení, profesní růst a koučink obchodníků.

Petr Stejskal

Chief Technology Officer

Petr vede technický tým, který navrhuje hardwarová řešení nezávisle na používaných podnikových systémech zákazníka. Díky němu naše portfolio technologií vždy reaguje na trendy trhu.

Pavel Boháč

APS Solutions Director

Pavel v čele divize plánovacího systému Asprova zastřešuje řízení zákaznických projektů, ale i vize a dlouhodobé plány pro rozvoj produktu a týmu kolem něho.

Jan Stočes

Cloud & Integration Solution Director

Honza vede divizi Integrace, která se specializuje na dodávku řešení v oblasti EDI a B2B komunikace a na digitalizaci dodavatelského řetězce. Zároveň řídí naše supportní oddělení.

Michal Kárník

Chief Information Officer

Michal zodpovídá nejen za interní IT a infrastrukturu, ale zastřešuje také návrh a podporu Aimtec cloudových služeb nebo administraci cloudových služeb v AWS.

Otakar Venta

Chief IMS Officer

Ota stojí za interním informačním systémem, který pokrývá aplikace, jako jsou MS Dynamics 365, SharePoint, Azure nebo MS BI Platform. Pečuje o všechna data a procesy v rámci firmy.

Andrea Chejlavová, Chief Facility Officer, Aimtec

Andrea Chejlavová

Chief Facility Officer

Andrea se stará o hladký chod kanceláří – od skvěle fungující recepce přes správu budov a majetku, pojištění firmy a pracovní cesty až po vozový park, který má 80 automobilů.

Jakub Klíma

Chief Sales Officer

Jakub se podílí na vytváření vize a strategie společnosti, které pak transformuje do realizovatelných obchodních plánů. Stará se o řízení, profesní růst a koučink obchodníků.

Jaroslav Follprecht

Chief Executive Officer

S vrcholovým a středním managementem určuje strategické směřování firmy a dbá na neustálý posun k digitalizaci a systematizaci prostřednictvím informačních technologií.

Rostislav Schwob

Supply Chain Solutions Director

Rostislav stál u zrodu našeho systému DCIx a dodnes je v čele týmu, který implementuje projekty po celém světě. Zastřešuje také formování strategie firmy a Customer Value Proposition.

Lucie Baleková

Lucie působí jako nezávislá konzultantka v oblasti řízení a optimalizace firem. Je členkou investičního výboru finanční společnosti Genesis Capital a přináší zkušenosti z role CEO v několika technologických firmách.

Kelvin Harrison

Kelvin zasedá v dozorčích radách několika technologických firem s podobným zaměřením jako Aimtec. Ve své roli využívá široké zkušenosti z působení na globálních trzích.

Martin Málek

Martin je jedním ze zakladatelů české technologické společnosti ComAp. Věnuje se roli kouče, investora a konzultanta pro implementaci Corporate Governance ve firmách.

Mike Westcott

Mike zastával roli HR ředitele ve firmách, jako jsou Guinness Limited nebo National Grid Group. Zaměřuje se mimo jiné na otázku, jak z různých pohledů nastartovat růst firmy.

Roman Žák

Chairman of the Supervisory Board

Roman formuluje a dohlíží na naplňování dlouhodobé vize a strategie. Pomáhá budovat strategická partnerství s klíčovými zákazníky a stará se o další rozvoj společnosti na globálním trhu.

Aimtec team

Aimtec tým

Více než 200 profesionálů napříč specializacemi tvoří jedinečný tým. Know-how a zkušenosti sdílíme nejen mezi sebou, ale i s našimi zákazníky.

Chcete znát tajemství? Jsme jedni z největších odběratelů kávy v celé Plzni!

Aimec - family photo of founders

Jsme rodinná firma

Aimtec neformují jen technologie a obchodní vztahy – velké slovo u nás má i kultura a hodnoty, se kterými firma vznikla. Naši unikátnost chceme udržet i během předávání dalším generacím a k tomu přihlížíme také při plánování rozvoje společnosti.

Radka Pučelíková

Kvalitní tým stojí
na kvalitní spolupráci

Právě do ní investujeme mnoho času a pozornosti. Dokážeme se na sebe spolehnout a i díky tomu může mít naše firma velmi plochou a transparentní strukturu. Aimtec je jeden tým, na jednom místě, s jedním cílem, kulturou a hodnotami. To je něco, co je pro nás naprosto zásadní.

Radka Pučelíková
Chief People Officer