Produkty

Asprova APS

Plánujte výrobu chytře, rychle
a na sekundu přesně

Se systémem Asprova APS získáte plnou kontrolu nad výrobním plánem v jednom závodě i ve všech korporátních pobočkách. Aimtec jako největší partner Asprovy v Evropě zaručuje bezproblémovou implementaci systému, který zohledňuje veškerá omezení výroby. 

Asprova APS
1200+

implementací

7/2
podpora
9
let vývoje

S čím vám Asprova APS pomůže?

tovarna@2x

Plánování

Pokročilý systém plánování Asprova APS umožňuje uživatelům dokonalý přehled o vytíženosti jednotlivých zdrojů ve výrobě. Díky reportovacím nástrojům získáte možnost jednoduše vizualizovat data z výroby v reálném čase.

Logistika

V oblasti materiálového toku oceníte přínosy systému Asprova APS zejména při optimalizaci nákladů na uskladněný materiál. Přesné informace z výroby umožní plynulé a spolehlivé zásobení.

Výroba

Synchronizace podporuje snížení WIP a průběžné doby výroby. Odpadá potřeba hromadění zásob a roste spolehlivost dodávek. Máte okamžitou možnost reagovat na stav výroby v reálném čase.

IT

Veškeré klíčové funkcionality pro pokrytí požadavků zákazníka jsou již obsaženy v základní verzi, proto implementace trvá jen několik měsíců. Díky modulárnímu systému není třeba programování.

Proč Asprova APS?

Světová špička mezi APS systémy

Světová špička mezi APS systémy

Využijte potenciál světové high-end aplikace, která patří do TOP 3 globálně nejrozšířenějších APS systémů. 

Standardizace napříč celou korporací

Standardizace napříč celou korporací

Vytvořte vlastní standardizovaný model plánování výroby na základě předdefinovaných vzorů a kontrolujte jeho využití v celé vaší korporaci. 

Pružná reakce na omezení výroby

Pružná reakce na omezení výroby

Díky Asprova APS máte možnost flexibilně zvládat nečekané situace a zvýšit tak svou dodavatelskou spolehlivost. 

Prémiový partner

Japonský systém Asprova APS je produktem s globální partnerskou sítí, kde se jednotliví partneři navzájem podporují. Se společností Asprova spolupracujeme od roku 2012 a v současné době jsme největším evropským prémiovým partnerem pro implementace jejího systému po celém světě.

Náš tým tvoří konzultanti plánování a řízení výroby, simulační konzultanti a podpůrný vývojový tým. Zaměřujeme se speciálně na segment automotive korporátních společností.

 

 

Naši zákazníci často řeší…

background arrows
Je možné ověřit správnost konceptu před implementací?
Záleží nám na tom, aby se pokročilé plánování výroby stalo skutečnou přidanou hodnotou pro vaše podnikání. Celé řešení proto ověříme pomocí modelu pro danou výrobu ještě před tím, než se zrealizuje v provozu. 
Všechna data z jednotlivých zdrojů načítáme a kontrolujeme dopředu, aby byla v dostatečné kvalitě připravena pro systém pokročilého plánování. Díky reportovacím nástrojům je navíc možné kvalitu dat souhrnně vizualizovat. 
Vedle plánování výroby je Asprova APS schopna plánovat i dodavatelský řetězec v integrovatelném SCP modulu. Centrální plánovač tak má aktuální informace o stavu ostatních závodů.
Systém je vyvíjen jako monolitická aplikace s výpočtem plánu výroby v paměti počítače – to umožňuje přepočet plánu během několika vteřin. 

„Integrace Asprova APS jako komplement ERP.
Výhodou systému Asprova APS je, že jej lze integrovat jako komplement ERP systému, nejčastěji SAP, v zákaznické adaptaci bez nutnosti sáhodlouhého programování.

Pavel Boháč
ask-arrows

Pavel Boháč APS Solutions Director

Pavel Boháč
quote-arrows
quote-dots

Máte zájem?

Chcete se o Asprova APS dozvědět více? Zajímají vás příklady konkrétních realizací? Obraťte se na naše specialisty.

Další specifika Asprova APS

Standardizace
Všichni pracují se stejným SW, dokumentací a reportingem.
Mezizávodové plánování
Systém umožňuje plánování v celém dodavatelském řetězci. 
Vysokorychlostní přepočet
Příprava plánu zabere zlomek času díky výpočtu v pamětí počítače.
Autonomní klient
Systém sám bez plánovače zaplánuje nový zákaznický požadavek. 
Sjednocení reportingu
Management může porovnávat KPI jednotlivých závodů.
Čistota dat
Systém pracuje s vyčištěnými daty z transparentních zdrojů.

Případová studie

Digitalizace plánování jednoho z nejtěžších výrobních procesů

Ve společnosti Magna vyrábějící plastové komponenty do osobních automobilů mají jeden z nejkomplexnějších a nejtěžších výrobních procesů v automobilovém průmyslu. O efektivní plánování se zde stará Asprova APS.

Aimtec Insights

Obraťte se na nás

Chcete se o Asprova APS dozvědět více? Obraťte se na našeho specialistu, který vám představí další specifika plánovacího systému, včetně příkladů konkrétních realizací.

Václav Kalina Business Consultant Production Planning Solutions

cta-arrows