Aimtec ERP SAP

Řešení

ERP SAP

Zrychlete svou cestu k digitalizaci
výroby, logistiky a kvality

Snadné a rychlé řešení i pro specifická odvětví

Pro implementaci a rozvoj systému SAP využíváme připravené a osvědčené šablony procesů. Díky tomu získáte snadné a rychlé řešení i pro oblasti, jako jsou automotive nebo diskrétní výroba, a zrychlíte digitální transformaci vaší společnosti. 

background arrows
Jak na Manufacturing Operations Management (MOM) v prostředí systému SAP?

Pomůžeme vám propojit reálné procesy ve vaší firmě s informačním systémem za pomoci nadstavby s funkcionalitou pro sběr dat, řízení skladů a materiálových toků, řízení a plánování výroby, údržby, kontrolu kvality i podporu expedičních procesů (JIT/JIS) včetně napojení na EDI.

Přejděte bez obtíží na novou generaci SAP S/4HANA a včetně moderního řešení pro pokročilou správu skladu SAP EWM. Sjednoťte svá data – váš korporátní standard získá flexibilitu a vy budete připraveni na další výzvy spojené s digitální transformací. 

Naše konfigurovatelné řešení umožňuje nasadit systém SAP S/4HANA přizpůsobený vašim specifickým požadavkům, aniž by byl zanesen nestandardním vývojem.

Naši zákazníci

DAIHO
Intertell
NVH Czech
Steel Center Europe

Výhody implementace SAP S/4HANA s námi

Připravené oborové šablony

Budete se moci opřít o naše zkušenosti se specifiky diskrétní výroby, o naši specializaci na odvětví automotive a na pokročilá logistická řešení. 

Scénáře založené na SAP Best Practices

Projdete rychlou a efektivní implementací řešení díky hotovým variantním scénářům, připraveným během více než 25 let v oboru.

Automatizace a napojení dalších technologií

Budete mít všechna data na jednom místě. Integrujeme automatizační řešení přímo do systému SAP, bez nutnosti implementace dodatečných softwarových nástrojů. 

Integrace dodavatelského řetězce a partnerů

Rozumíme technologii výměny dat mezi systémy, poskytujeme EDI as a Service a díky tomu vám odpadne starost s integrací komunikace s obchodními partnery do SAP řešení.

Rozvoj s pomocí nejnovějších nástrojů systému SAP

Získáte přístup k nejnovějším technologiím z dílny SAP. Využíváme platformu SAP BTP na standardech FIORI a směřujeme naše zákazníky do plně cloudové varianty řešení.

„Díky našemu know-how, metodice a zkušenostem jsme schopni vás postavit velmi rychle před funkční a osvědčené řešení pokrývající vaše potřeby.“ 

Jan Kratochvil
ask-arrows

Jan Kratochvil SAP Solutions Director

Jan Kratochvil
quote-arrows
quote-dots
sap.dark@2x

Potřebujete přizpůsobit stávající řešení SAP?

Zefektivněte svoji práci se stávajícím vnitropodnikovým systémem SAP díky řešení Aimtec SCIx. Přizpůsobte systém fyzickým procesům a ne naopak.

Partnerství se SAP ČR

Aimtec rozvíjí svou spolupráci se společností SAP od roku 2005. Jsme součástí partnerského ekosystému SAP PartnerEdge s certifikací Value-Added Reseller (VAR) a SAP Build Partnership.

Se společností SAP spolupracujeme na vývoji cloudových oborových řešení.

Partnerství se SAP ČR
Doplňte vaše řešení o mobilní zařízení Zebra

Doplňte vaše řešení o mobilní zařízení Zebra

Zebra Technologies poskytuje široké portfolio produktů a služeb v oblasti automatické identifikace. Poradíme vám s výběrem té nejvhodnější technologie.

Případová studie

Kompletní SAP S/4HANA pokrývá zásadní agendu firmy

Daiho: Moderní ERP systém SAP S/4HANA implementovaný společností Aimtec používá Daiho pro pokrytí všech zásadních procesů.

 

Aimtec Insights

Obraťte se na nás

Chcete o řešení vědět více? Obraťte se na našeho specialistu, který vám představí veškerá jeho specifika včetně příkladů konkrétních realizací.

Jan Vápeník Sales Manager

cta-arrows