WEB EDI Cover Desktop_Mobile

Řešení

Electronic
Data Interchange

Postavte pevné základy pro digitalizaci
a pokryjte kompletně B2B komunikaci

Klíčové řešení pro efektivní B2B komunikaci

Chcete dostat EDI pod kontrolu? Nechte se provést celým projektem. Postaráme se o testování, komunikaci s vašimi partnery nebo o validaci. Díky znalosti OEM standardů a rychlé podpoře vás zbavíme starostí s nastavením EDI a onboardingem dodavatelů a partnerů. 

background arrows
Vhodné řešení pro jakýkoliv systém

Propojte různé oblasti výroby a logistiky s pomocí našeho řešení EDI jako služby. Tento systém je kompatibilní s mnoha platformami včetně systému SAP. 

Eliminace chyb v odesílání ASN zamezí případným nákladům na logistické reklamace. Získáte úplný přehled o tom, co dorazí, kdy a v jakém množství a můžete tak lépe řídit dostupnost zboží na skladě i ve výrobě. 

Součástí našeho řešení je kompletní automatická validace ASN, která vám umožní včas odhalit chyby a předejít jim ve zprávách od dodavatelů. Tento proces zahrnuje podrobnou kontrolu příchozích zpráv a generování PDF reportů o různých typech chyb. 

Podpora pro OFTP/2, AS2, VAN, ENX, API, SFTP, RosettaNet a další. Rozsáhlé obchodní znalosti komunikačních standardů VDA, EDIFACT, ANSI, ODETTE a ostatních. 

Naši zákazníci

BOS-1
denso logo
RAPA
SEATCODE

Výhody našeho řešení vás přesvědčí

Využijte více než čtvrtstoletí našich zkušeností s B2B komunikací v odvětví automotive. 

Integrace dodavatelů s EDI i bez něj

Kompletní proces onboardingu dodavatelů je zastřešen dodavatelským portálem, součástí řešení je i digitalizace dokumentů a zanášení dat do systému. 

Tým expertů specializovaných na oblast automotive

Díky znalosti specifik a požadavků OEM jsme schopni dodat projekt velmi rychle. Ručíme za to, že přednastavené procesy odpovídají požadavkům OEM i Tier 1.  

Integrační partner společnosti SAP

V řešení SAP nejde jen o doručování zpráv do systému. Můžeme vám pomoci nastavit i procesy uvnitř, na míru vaší firmě.  

Podpora všech komunikačních kanálů

Podpora všech komunikačních kanálů, aby byla zajištěna veškerá konektivita jediným poskytovatelem – OFTP/2, AS2, VAN, ENX, API, SFTP, ENX... Sledujeme trendy, takže jakýkoli váš budoucí požadavek bude připraven k řešení, jakmile jej budete potřebovat. 

Dostupnost 99.9%

Dostupnost služby 99,9 %. Plné pokrytí technické dostupnosti, monitorování služby v režimu 24/7. Zásahy z vaší strany nejsou potřeba. 

Proaktivní podpora

V případě jakéhokoli incidentu, nedostupnosti partnerů nebo neúspěšné validace naše systémy nebo konzultanti situaci analyzují a proaktivně vás kontaktují. 

Eliminace chyb

Odhalování chyb v předstihu před interní kontrolou. Vysoká úroveň automatizace pro validaci zpráv, Standardní validace odchozích zpráv, Volitelná validace vstupních zpráv. 

Široké obchodní know-how komunikačních standardů

VDA, EDIFACT, ANSI, ODETTE a další. Naši konzultanti mají hluboké technické a procesní znalosti procesů za jednotlivými standardy, takže nemusíte vysvětlovat, co dělat s konkrétními zprávami.  

„Kvalita a spolehlivost. To je nejčastější reakce na naše projekty v EDI. Kombinace zaměření na automotive průmysl, s tím spojené know-how a na rychlou podporu vás prostě dostane!“

Karel Sladký
ask-arrows

Karel Sladký Integration Solutions Director

Karel Sladký
quote-arrows
quote-dots

Modelový příklad

Krok 1:

Nebojte se migrace EDI

Neustálé změny nastavení, chybějící dokumentace a zaprášené on-premise systémy naše zákazníky často odrazují od rozhodnutí měnit dodavatele a upgradovat EDI systém. Ve skutečnosti je ale strach ze ztráty či poškození dat zbytečný. Ani stovky zpráv nebo partnerů a tisíce procesů nejsou pro zkušeného integrátora překážkou.

KROK 2:

O správně fungujícím EDI nebudete vědět

Analýzu a roztřídění dat zajistí umělá inteligence s nulovou chybovostí, EDI as a Service pokryje řešení chyb a výpadků, komunikaci s partnery i validaci zpráv. Aby toho nebylo málo, je možné EDI v cloudu rovnou integrovat do systému SAP. Tím vším Aimtec zákazníka provede od začátku do konce.

E-book: Migrace na SAP S/4HANA

Objevte potenciál dodavatelského řetězce díky integraci EDI

E-book: Migrace na SAP S/4HANA

Využijte migraci na SAP S/4HANA k optimalizaci B2B komunikace a posuňte  digitalizaci vaší společnosti díky integrace EDI.

sap.dark@2x

Potřebujete dostat stávající řešení EDI pod kontrolu?

Získejte rychlé a flexibilní řešení a zbavte se starostí s nastavením EDI a onboardingem dodavatelů a partnerů.

Zjistit více o Aimtec Integration Platform

Případová studie

Kompletní pokrytí B2B komunikace od A do Z

Firmu s přibližně tisícovkou zaměstnanců dlouho trápil váznoucí proces ladění EDI komunikace s novými dodavateli a pomalé osvojování nových formátů zpráv v EDI. 

Aimtec Insights

Obraťte se na nás

Chcete o řešení vědět více? Obraťte se na našeho specialistu, který vám představí veškerá jeho specifika včetně příkladů konkrétních realizací. 

Marek Šabatka Business Consultant B2B & SCM Solutions

cta-arrows