MENU
×
Home Řešení Integration Integrace pomocí API

Integrace pomocí API

Vaše IT oddělení je nuceno reagovat mnohem rychleji na nejnovější trendy, jako IoT, Big Data, SaaS nebo Cloud, a tyto technologie také bezpečně a rychle integrovat. Při relativně omezených zdrojích a kapacitě se vaši IT zaměstnanci potýkají s problémy všechna tato očekávání splnit. Řešení na bázi API k integraci nových technologií s existujícími systémy se jeví jako ideální odpověď.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Nabízíme jednoduchou cestu, jak pomocí API zpřístupníte cenná data uložená v systému vašim uživatelům napříč společností. Máme i komplexní řešení API-led connectivity, což je pokročilá architektura na bázi stavebních bloků tvořených z API. Vytváří aplikační síť, logicky propojuje její jednotlivé prvky a klade důraz na opakované použití jednotlivých stavebních bloků. Šetříme tak kapacitu vašeho IT oddělení a rapidně urychlujeme vývoj a nasazení nových aplikací a zařízení do aplikační sítě.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

API-led connectivity

Třívrstvá integrační architektura API-led connectivity pro vás kombinuje výhody ESB a API a umožňuje budovat integrace jako stavebnici. Upgrade nebo nasazení nového podnikového systému či aplikace zvládneme za několik dní až týdnů.

Aplikační síť

Pokud máte systémy, aplikace a zařízení propojené pomocí API, která zpřístupňují logicky a řízeně jejich data napříč celou sítí, jedná se o aplikační síť. Flexibilní a zároveň stabilní aplikační síť je klíčový prvek digitální transformace vaší společnosti.

Podpora IoT

API umožní flexibilně integrovat IoT zařízení do výrobních a logistických procesů vaší společnosti. Čtečky čárových kódů, výrobní linky nebo smart senzory můžeme připojit do aplikační sítě a analyzovat tak data z tisíců vašich zařízení.

Bezpečnost a správa přístupu k datům

Na API rozhraní můžeme aplikovat proaktivní bezpečnostní mechanismy jako throttling, řízení přístupů, šifrování dat, ... Vaše data jsou tak v koncovém systému chráněna před útoky či nevhodnou manipulací. Vynucením pravidel pomocí připravených politik pomůžeme bezproblémovému průběhu bezpečnostních auditů.

Efektivita

Správně provedenými integracemi dokážeme trojnásobně zrychlit dodávku hotových projektů v rámci vaší společnosti. Systémy a aplikace nasazujeme v průměru 2x rychleji oproti point-to-point řešení. Zvýšíme ve výsledku produktivitu vaší společnosti o 20 – 250 %.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • Axway API Management Plus

    Axway API Management Plus zahrnuje řízení životního cyklu API, zabezpečenou integraci, dohled a analýzu. Zrychluje tempo inovací a posiluje vazby...

  • Mulesoft Anypoint Platform

    Platforma od společnosti MuleSoft pro integraci podnikových systémů. Zpřístupňuje cenná data napříč společností a otevírá existující aplikace a...

  • SAP HANA Cloud Platform, Integration Services

    Společnost SAP vyvinula integrační platformu HCI (SAP HANA Cloud Platform, Integration Services) umožňující zákazníkům jednoduše a rychle...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Petr Strnádek Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.