MENU
×
Home Produkty Advanced Planning and Scheduling Asprova

Asprova

Plánujte chytře. Zeštíhlujte. Asprova je systém pro pokročilé plánování výroby s možností optimalizace výrobního plánu (APS).

APS systém vytváří přesnou frontu práce a respektuje všechny dostupné omezení výroby. Máte možnost flexibilně reagovat na nečekané situace a zvýšit tak svou dodavatelskou spolehlivost.

Co umí Asprova

Přehlednost a standardizace

Soustředíme důležitá výrobní data pro plánování na jednom místě. Přinášíme aktuální a přesné informace o efektivitě výroby a omezeních, které jsou podkladem pro odstranění plýtvání ve výrobě. Umožňujeme provádět správná a rychlá rozhodnutí v reálném čase pomocí What If analýzy a simulací změn výrobního plánu.

Standardizace postupu plánování

Asprova slouží k automatizaci rutinních činností tak, aby se plánovač mohl věnovat nenahraditelným činnostem. Podle našich referencí ušetříme vašemu plánovači až 60 % času. Standardizací plánovacího postupu zajistíme možnost substituce pozice plánovače bez vícenákladů na zaučení nového pracovníka.

Rychlá synchronizace výroby

Synchronizace výroby podporuje snížení WIP a průběžné doby výroby. Dochází k eliminaci zásob a k vyšší spolehlivosti dodávek. Díky architektuře výpočtu “in memory computing” máte okamžitou možnost reagovat na stav výroby v reálném čase. Synchronizace a detailní doladění může být tedy provedeno několikrát za den.

Snadná integrace s ostatními systémy

Napojte se snadno na data, která jsou k dispozici i z více zdrojů. Zajišťujeme rychlou a jednoduchou propojitelnost se všemi ostatními informačními systémy. Díky této vlastnosti snadněji integrujeme systém do stávajícího prostředí vaší společnosti.

Vlastnosti a funkce

 • Fronta práce
  Vytvoříme logickou posloupnost úkolů jednotlivých výrobních pracovišť podle priorit. Respektujeme daná omezení a dostupné kapacity (stroje, pracovníci, materiál, nástroje) návaznost operací ve výrobě.

 • Principy štíhlé výroby
  Podporujeme metodiku lean manufacturing (JIT, KANBAN nebo levelling) a TPS (Toyota Production System).

 • Všechny typy výroby
  Plánujte vše od zakázkové nebo sériové výroby až po projektovou činnost.

 • Jednoduchý reporting
  Rychle porovnávejte aktuální stav výroby s plánem a vytvářejte what-if analýzy.

 • Snadná a rychlá analýza dat
  Tvořte kontrolní reporty chybných výrobních dat v grafickém módu.

 • Modifikace podle plánovacích parametrů
  Nastavíme plán výroby a konfiguraci systému podle specifických požadavků zákazníka.

 • Supply Chain planning
  Plánujte více lokací v jednom integrovaném modelu. Centrální plánovač má aktuální informaci o stavu ostatních závodů.

 • Paralelní plánování

  Usnadněte si plánování pomocí společné práce na jednom modelu, který se po schválení centrálním plánovačem automaticky aktualizuje všem uživatelům.

Vyberte si nás

Více informací na www.asprova.eu

Související produkty

 • DCIxPPS

  DCIxPPS představuje grafickou plánovací tabuli znázorňující výrobní zakázky alokované v čase na jednotlivé výrobní stroje, linky a pracoviště.

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Václav Kalina Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.