MENU
×
Home Řešení Data Exchange & Integration / B2B Integration EDI a WebEDI s dodavateli

EDI a WebEDI s dodavateli

Potřebujete si se svými partnery vyměňovat data elektronicky, jelikož se dodavatelský řetězec postupně digitalizuje. EDI je standardem pro výměnu odvolávek, ASN či faktur. Součástí je také tisk štítků nebo průvodních dokladů. Vše v klasické verzi, nebo jako WebEDI.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Nabízíme jak standardní EDI, tak i řešení pomocí WebEDI portálu, jelikož ne všichni partneři dokážou komunikovat přes klasické EDI. Portál je vícejazyčný, urychluje a digitalizuje komunikaci mezi vámi a vašimi dodavateli a zároveň umožňuje tisk zákaznických štítků a dokumentů. Překvapí vás výhodná cena za toto řešení.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Robustní a osvědčená řešení

Pomůžeme vám s digitalizací dodavatelského řetězce. Vyberte si naše on-premise řešení EDI nebo WebEDI pro cloud.

Štíhlé procesy: Milk-run a e-Kanban

Máte-li již EDI v pokročilé fázi, zdokonalíme ho implementací procesů jako Milk-run, Pick-up sheet nebo e-Kanban.

Tisk zákaznických dokumentů ve WebEDI

Máme řešení i pro případ, že vaši dodavatelé nemohou komunikovat přes klasické EDI. WebEDI portál jednak zajistí EDI komunikaci a jednak umožní vašim dodavatelům tisknout vaše štítky.

Roll-out management

Plánujete zdigitalizovat procesy s desítkami svých dodavatelů? Pomůžeme vám s dokumentací, komunikací, doladěním i zprovozněním EDI komunikace nebo s WebEDI onboardingem.

ERP integrace

Díky expertním znalostem zajistíme integraci na jakýkoliv ERP systém. Poradíme vám, jak pracovat s odvolávkami, jak zabalit zboží pro správné generování ASN a spoustu dalších bodů.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

AIMagazine

Se stále větším množstvím vyměňovaných EDI zpráv vzrůstá i potřeba společností dohledávat a třídit specifické informace....
Společnost DAIHO Schenk, dodávající komponenty a díly předním výrobcům v oboru automobilového a elektrotechnického průmyslu,...
Pro firmy pohybující se ve světě automobilového průmyslu nastane změna v komunikačních standardech pro digitální přenos dat. K...
Otevřít AIMagazine
Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Marek Šabatka Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.