MENU
×
Home O společnosti Reference MATADOR MATADOR: Jednotná platforma pro elektronickou výměnu dat

MATADOR: Jednotná platforma pro elektronickou výměnu dat

MATADOR HOLDING, a.s.

„Riešenie TradeSync Integration Manager od AIMTECu: Dajte im EDI a venujte sa biznisu.“

Jaroslav Valkovič, ICT manažer MATADOR Automotive

Cíle

  • Nastavení EDI procesů dle logistických standardů PSA.
  • Použití EDI formátů VDA, EDIFACT, ENGDAT, IDOC XML.
  • Dodávky do PSA v režimu jis.

Přínosy

  • Snížení nákladů na správu EDI systému.
  • Pružná reakce na nové požadavky a rychlá implementace nových partnerů.
  • Monitoring systému z jednoho místa.

MATADOR Automotive Vráble, a.s. je součástí holdingu Matador. Jedná se o strojírenskou firmu působící ve dvou slovenských závodech ve Vráblích a Nitře. V roce 2011 byl otevřen závod MATADOR Automotive Czech s.r.o. v Liberci v České republice. Firma se zabývá lisováním, tvářením a svařováním sestav pro automobilový průmysl. Vyrábí tvarované díly – blatníky, podlahy, tunely, zpevňovací části automobilů. Firma má přes 70 zákazníků, např. automobilky VW, ŠKODA Auto, Audi, Suzuki, PSA a dodavatele do OEM: Faurecia, Magna, Plastic Omnium. 

Výchozí situace

Technologie pro elektronickou výměnu dat v oblasti B2B představuje pro společnost MATADOR Automotive Vráble, a.s. strategickou součást portfolia informačních systémů. Matador vlastnil pro elektronickou komunikaci s partnery různá distribuovaná řešení. Jednalo se o ACTIS Integration Manager (původní název pro současný systém TradeSync Integration Manager) používaný pro dodavatelský koncept JIS (JustInSequence) a systém rvs pro výměnu logistických a finančních dokumentů a konstrukčních dat (CAD dat). Matador se potýkal s nepružností systému při reakci na nové požadavky a správa a údržba existujících systémů byla spjata s vysokými náklady. Proto se společnost rozhodla pro konsolidaci všech řešení se zajištěním plné funkcionality.

Požadavky a cíle zákazníka

 

Řešení

Matador si vybral pro elektronickou komunikaci se svými obchodními partnery řešení TradeSync Integration Manager v3.8 od společnosti AXWAY. Tento špičkový produkt dodala plzeňská firma AIMTEC a. s., která je jediným partnerem AXWAY pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost Aimtec představuje n a trhu s IT řešením stabilního partnera, který má zkušenosti s EDI projekty u mnoha zákazníků z automobilového průmyslu.

 

Specifika řešení

Použité komunikační standardy

Použité EDI formáty

Logistické modely

Specifické funkce

Přínosy

 

 

Vrátit se zpět na výpis projektů

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.