Produkt

Aimtec Data Intelligence

Využívejte všechna data, která máte k dispozici. V té nejlepší kvalitě

Digitalizace a automatizace systémů jde ruku v ruce s tvorbou a následným zpracováním stále většího množství dat. Využijte pro Data Management nástroj střižený na míru potřebám výrobních společností vycházející z praktických zkušeností z desítek digitalizačních projektů.

Aimtec Data Intelligence
8+

let zkušeností

7/2
podpora
75+
datových kontrol

S čím vám náš systém pomůže?

tovarna@2x

MOM

Díky nástroji Aimtec Data Intelligence efektivně podpoříte proces řízení dat – řešení zpracovává obrovské množství dat generovaných systémem a zajišťuje jejich řízený přenos do dalších informačních systémů a k zodpovědným uživatelům.

Výroba

Pro správné fungování výroby je zásadní kvalita dat – musí být spolehlivá a přesná. V případě jakéhokoli nedostatku či chyby v datech je nezbytné provést jejich korekci. Nechte Aimtec Data Intelligence sledovat vaše výrobní data a zajistěte, aby provoz výroby nebyl narušen v určeném časovém období (týden, měsíc, rok).

Reporting

Udržujte kontrolu nad přesností a dostupností kmenových dat. Pokročilý reporting navíc kombinuje výstupy několika systémů, díky čemuž snadno odhalíte odchylky a zabráníte chybám například v plánování výroby.

Proč Aimtec Data Intelligence?

Factory icon

Systém postavený na míru výrobním podnikům

Využijte zkušenosti, které jsme posbírali během více než 27 let v oboru digitální transformace výrobních podniků.

one-null icon

Jednotná struktura dat

Získejte podklad pro manažerské rozhodování díky standardizovaným datům uspořádaným do jednotné struktury.

fast clock icon

Rychlé nasazení

Díky flexibilnímu a štíhlému řešení můžete systém používat už za několik týdnů od analýzy a definice potřeb.

Naši zákazníci často řeší…

background arrows
Jak pracuje Aimtec Data Intelligence s kmenovými daty?
Řešení provádí sérii průběžných revizí master dat od jednoduchého hledání extrémních nebo prahových hodnot přes křížovou kontrolu až po komplexní ověření výstupů na základě našich zkušeností oborových standardů. Výstupem je upozornění na chybné nebo chybějící hodnoty, které pak můžete snadno opravit.
Kvalita výstupu z každého systému je přímo úměrná kvalitě dat na vstupu. Díky našemu řešení ošetříte data určená k dalšímu zpracování a eliminujte odchylky, které vnášejí chyby do vaší práce.
Pro nepřetržité zlepšování kvality kmenových dat doporučujeme jejich průběžnou kontrolu. Díky Aimtec Data Intelligence zajistíte kontinuální monitoring a podklad pro jejich soustavné čištění.

„Víme, že data, jejich kvalita, vizualizace a reporting jsou témata, která řeší prakticky každý, kdo bere digitalizaci vážně. Navrhli jsme proto na základě našich zkušeností štíhlé řešení podporující řízení této oblasti. Lze jej rychle implementovat a udělat tak první krok k přesným a přehledným datům.

Vlastimil Juračka
ask-arrows

Vlastimil Juračka APS Development Manager

Vlastimil Juračka
quote-arrows
quote-dots

Máte zájem?

Chcete se o Aimtec Data Intelligence dozvědět více? Zajímají vás příklady konkrétních realizací? Obraťte se na naše specialisty.

Další specifika systému

Oborové best practices
Kontroly kvality dat jsou přednastavené na základě nejčastějších požadavků zákazníků.
Cloudová platforma
Aimtec Data Intelligence funguje jako vrstva mezi systémy a okolním prostředím. Jak na úrovní interních systémů tak u okolních portálů a webových služeb.
Pestré nástroje Data Governance
Systém obsahuje základní i pokročilé procedury z pohledu správy, čištění a integrace dat.
Business funkcionality
Plánuje, analyzuje a poskytuje pokročilé výpočty nad daty z ERP jako například opravu MRP výpočtu.
Data cleansing proces
Nástroj provádí uživatele kontinuálním procesem čištění a opravy dat na základě unikátního procesu čištění a reportingu chyb ve výrobních datech.

Případová studie

Digitalizace plánování jednoho z nejtěžších výrobních procesů

Ve společnosti Magna vyrábějící plastové komponenty do osobních automobilů mají jeden z nejkomplexnějších a nejtěžších výrobních procesů v automobilovém průmyslu. O efektivní plánování se zde stará Asprova APS.

Aimtec Insights

Obraťte se na nás

Chcete se o Aimtec Data Intelligence dozvědět více? Obraťte se na našeho specialistu, který vám představí další specifika, včetně příkladů konkrétních realizací.

Václav Kalina Business Consultant Production Planning Solutions

cta-arrows