Produkty

Aimtec Integration Platform

Vše, co potřebujete pro komplexní propojení B2B světa i vašich interních systémů. Získejte rychlé a flexibilní řešení pro integraci všech vašich procesů a využijte data na maximum.

Aimtec Integration Platform
8+
let zkušeností
7/2
podpora
29,2%
dostupnost

V čem vám Aimtec Integration Platform pomůže?

Integrated Platform_WEB EDI

Zaměřte se na svou digitalizační strategii a správu EDI nechte na nás

Nechte provoz vašeho EDI na expertech a získejte kompletní správu a provoz EDI systému v rámci služby, včetně mapování, integrací a komunikace s partnery. Součástí produktu je i validace zpráv a monitoring, vše zastřešuje proaktivní support. Potřebujete-li odřídit EDI projekt, zajistit onboarding dodavatelů nebo řešit například fluktuaci odvolávek, jsme tady pro vás.

Více o našem řešení EDI

Integrated Platform_EDI as a Service

Zvyšte digitalizaci vašeho dodavatelského řetězce

Pomocí dodavatelského portálu snadno integrujete své dodavatele, kteří zároveň získají komplexní a uživatelsky přívětivé řešení. Díky výměně dat přes EDI můžete flexibilně reagovat a optimalizovat vlastní logistiku, nákup a plánování. S vícejazyčným prostředím lze WebEDI nasadit i globálně. Navíc podporuje tisk štítků podle vašich specifikací, což umožňuje zrychlit proces příjmu materiálu.

Více o našem řešení WebEDI
Integrated Platform_Zákaznický portál

Rychlé řešení pro splnění zákaznických požadavků

Snižte chybovost a ušetřete čas díky zákaznickému portálu, který nabízí rychlé a efektivní řešení pro zpracování zákaznických odvolávek. Kromě toho umožňuje tisk zákaznických štítků a přepravních dokumentů, které usnadňují označování a administrativu spojenou s přepravou zboží. Samozřejmostí je odesílání ASN. 

Integrated Platform_Systemova integrace

Využijte výhod automatizace business procesů

Pomůžeme vám plynule a bezpečně přenášet data mezi systémy, ať už externími, nebo interními.  Provedeme vás celým procesem od vašeho počátečního požadavku až po okamžik, kdy data začnou bezchybně proudit mezi systémy. 

Více o našem řešení Systémová Integrace

Proč Aimtec Integration Platform?

Proaktivní support

Proaktivní support a monitoring

Proaktivní reporting chyb a incidentů zajistí, že pokud z vašeho informačního systému obdržíme chybná data nebo dojde k jakémukoli incidentu, naši specialisté rychle provedou analýzu a proaktivně vás kontaktují s informacemi o potřebných opravách a dalších krocích.

Možnost integrace libovolných systémů

Možnost integrace libovolných systémů

Integrujte se na jakýkoliv informační systém a zajistěte bezchybný přenos zpráv, interně či v B2B světě. Nechte se provést celým procesem – od vašeho původního požadavku až po okamžik, kdy se data začnou plynule přenášet mezi systémy. 

Monitoring a validace zpráv

Automatizovaná validace zpráv šitá na míru

Minimalizujte rizika díky automatické validaci zpráv. Naše třístupňové ověření zahrnuje kontrolu struktury podle stanovených standardů, validaci obsahu podle specifikací partnera a vlastní specificképožadavky. 

Naši zákazníci často řeší…

background arrows
Je řešení vhodné pro jakýkoliv ERP systém?

Ano. Ať už využíváte systémy řešení SAP, Helios, nebo další, můžete dosáhnout plně digitalizovaného dodavatelského řetězce a integrovat vaše interní systémy. 

Nechte se provést integrací od profesionálů, kteří s nimi mají více než 25leté zkušenosti. Vymyslíme s vámi užitečné a udržitelné řešení a vy tak získáte čas na jiné úkoly. 

Eliminujte chyby v odesílání ASN a zamezte případným nákladům na logistické reklamace. Díky expertize při zavádění procesu ASN a následným validacím zpráv se vyhnete zatíženkám či snížení ratingu od vašeho zákazníka.

Požadavky pro B2G komunikaci se liší v závislosti na zemi. Díky partnerství se Sovos jsme připraveni tyto požadavky splnit. Bez ohledu na to, zda používáte systém SAP nebo jiné ERP.

„Ať už jde o prvotní B2B komunikaci s vašimi zákazníky, velké dodavatelské projekty, nebo systémové integrace, s námi získáte špičkovou podporu. Využijte naše znalosti OEM i Tier 1 konceptů, technickou a konzultantskou flexibilitu a více než 25 let odborných zkušeností. Tím získáte jistotu, že vaše projekty budou realizovány efektivně a profesionálně.

Karel Sladký
ask-arrows

Karel Sladký Integration Solutions Director

Karel Sladký
quote-arrows
quote-dots

Další specifika Aimtec Integration Platform

Univerzálnost
Podpora všech komunikačních kanálů – OFTP/2, AS2, VAN, ENX, API, SFTP, ENX... I MFT, ADAC API a další. 
Dostupnost
Dostupnost 99,9 %, certifikované datacentrum v Německu. 
Extrakce dat

Automatizovaný převod PDF (objednávek, faktur) do strukturovaného formátu za využití AI. 

Analýza odvolávek

Nástroj pro odhalení výkyvů v odvolávkách vašich zákazníků. 

E-invoicing
Napojení na B2G. Integrace s vládními portály v Polsku, Itálii, Srbsku a v dalších zemích, kde je povinnost evidovat faktury v daňových systémech. 
Notifikace chyb

Automatické odesílání chybového reportu po validaci zpráv. Informaci o chybě se dozvíte téměř v reálném čase. 

Škálovatelnost
Škálovatelné řešení, které nemusíte testovat na produkci, ale přes testovací systém. 
Peppol

Zajistíme komunikaci v rámci Peppol sítě. 

Máte zájem?

Chcete se o Aimtec Integration Platform dozvědět více? Obraťte se na naše specialisty.

Případová studie

Kompletní pokrytí B2B komunikace od A do Z

Firmu s přibližně tisícovkou zaměstnanců dlouho trápil váznoucí proces ladění EDI komunikace s novými dodavateli a pomalé osvojování nových formátů zpráv v EDI. 

Chcete znát cenu našeho EDI řešení?

Na základě reálných zkušeností od našich EDI zákazníků vám po vyplnění základních údajů připravíme odhad ceny.

Aimtec Insights

Obraťte se na nás

Chcete o Aimtec Integration Platform vědět více? Obraťte se na našeho specialistu, který vám představí jeho další specifika, včetně příkladů konkrétních realizací.

Marek Šabatka Business Consultant B2B & SCM Solutions

cta-arrows