MENU
×
Home Prohlášení o ochraně osobních údajů

Prohlášení o ochraně osobních údajů

1.1   Jaké údaje potřebujeme

Používání a ukládání vašich údajů upravují naše zásady ochrany osobních údajů.

Skupina Aimtec (AIMTEC a. s., AIMTEC Outsourcing s.r.o., AIMTEC Consulting s.r.o.) je správcem osobních údajů, které nám jako subjekt údajů poskytujete. Shromažďujeme od vás následující typy osobních údajů:

1.2   Proč je potřebujeme

Vaše osobní údaje potřebujeme k tomu, abychom vám poskytovali následující služby:

1.3   Co s nimi děláme

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány ve skupině Aimtec, Česká republika. Vaše údaje jsou hostovány a uloženy na pracovišti skupiny Aimtec v České republice.

K vašim údajům mají přístup poskytovatelé služeb třetí strany, aby mohli například doručovat marketingové materiály (magazíny a pozvánky na události) nebo spravovat naše internetové stránky. Těmito třetími stranami jsou společnosti Česká distribuční a.s., Beneš & Michl s.r.o., Microsoft Corporation a Spolek kompetentních logistiků a dodavatelů SKLAD (108 AGENCY, s.r.o., AIMTEC a. s., Blumenbecker Prag s.r.o., JK Logistika a.s., LogTech, s.r.o., STOW ČR, s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Zebra Technologies CZ s.r.o.).

1.4   Jak dlouho je uchováváme

Podle českých právních předpisů jsme povinni uchovávat vaše osobní údaje po určitou dobu stanovenou zásadami uchovávání údajů. Po uplynutí této lhůty budou vaše osobní údaje nevratně zlikvidovány. Veškeré osobní údaje, které máme k dispozici pro účely marketingových oznámení a oznámení o aktualizacích služeb, budou uchovávány až do okamžiku, kdy nám oznámíte, že tyto informace již nechcete dostávat.

1.5   Jaká jsou vaše práva?

Pokud se domníváte, že některé osobní údaje, které o vás uchováváme, jsou nesprávné nebo neúplné, máte možnost požádat o to, abyste tyto informace mohli zhlédnout, opravit nebo nechat smazat. Napište nám na adresu support@aimtecglobal.com.

Pokud si chcete stěžovat na to, jak jsme zpracovávali vaše osobní údaje, obraťte se na našeho pověřence pro ochranu osobních údajů na adrese dpo@aimtecglobal.com nebo zašlete dopis společnosti Aimtec, Hálkova 32, 301 22 Plzeň, Česká republika. Náš pověřenec pro ochranu osobních údajů poté vaši stížnost prošetří a bude s vámi pracovat na vyřešení záležitosti.

Pokud se nadále domníváte, že s vašimi osobními údaji nebylo nakládáno náležitě podle zákona, můžete se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů a podat k němu stížnost.

Dokument ke stažení

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.