MENU
×
Home O společnosti Novinky Proč ClouEDI? Je spolehlivé a ušetří vám peníze

23. 2. 2018

Proč ClouEDI? Je spolehlivé a ušetří vám peníze

Systém pro elektronickou výměnu dat sice vznikl před více než třiceti lety, ale na rozdíl od jiných řešení, která s časem zanikají, je EDI stále využíváno. Na rostoucí počet nových požadavků a klientů, kteří si přes EDI vyměňují data, musí i tento systém a jeho poskytovatelé reagovat. Přinesli jsme proto svým zákazníkům možnost využívat naše ClouEDI – EDI jako službu.  O jeho přínosech jsme uspořádali 6. února letošního roku workshop.

 Řešení je cloud

 

ClouEDI se v Aimtecu věnuje tým padesáti specialistů. Tři z nich – Marek Šabatka, Jan Stočes a Daniel Choc – přijeli do Horoměřic zájemcům představit naše řešení pro integraci komunikace mezi odběrateli a dodavateli. Zaznělo několik hlavních výhod ClouEDI řešení:

 

  • Investice do ClouEDI je bez skrytých nákladů. Cenu projektu víte dopředu a je naprosto transparentní.
  • Díky tomu, že je EDI poskytováno formou služby, není třeba investice do hardwarového vybavení ani do interního týmu lidí, kteří budou HW a software spravovat.
  • Implementace může být hotova v řádu týdnů.
  • Jako zákazník máte k dispozici vždy nejnovější funkce.
  • V případě, že dodáváte do automotive, urychlíme pro vás implementaci tím, že aplikujeme již předpřipravené mapy pro zprávy. Pokud je třeba, s OEM vykomunikujeme dodatečné úpravy podle zákaznických specifik a pomůžeme vám s onboardingem.
  • Systém je stabilní – díky datacentru od Amazonu zaručujeme dostupnost v 99,5 % případů.

 

A co by to bylo za workshop, pokud by na něm nebyla možnost systém vyzkoušet živě. Publikum si tak mohlo v reálném čase ověřit, co ClouEDI umí – dohledávání zpráv, fulltextové vyhledávání nebo třeba my.ClouEDI Message Monitor, díky kterému má uživatel rychlý přehled o tom, zda byly zprávy v pořádku doručeny zákazníkovi.

ClouEDI pro automotive

Automobilový průmysl je specifický ve všech svých ohledech. A to se týká i výměny dat. ClouEDI je na automotive připraveno a lze jej použít také pro řízení automotive dodávek. Obstará až tři stupně validace ASN zpráv, díky kterým lze minimalizovat počet zatíženek, a tím i částku na pokuty od OEM. Důležitou součástí je TSB generátor, který se postará o tisk zákaznických štítků a dodacích listů pro dodávky do koncernu VW přesně podle požadavků VW (včetně Škoda Auto). ClouEDI je připraveno i na případ, kdy ERP systém neumí pracovat s odvolávkami. Modul ClouEDI JIT je přetransformuje do standardních objednávek, které lze naimportovat do již zavedeného ERP systému.

 

Procesní schéma JIS

 

 

Měli byste o podobný workshop zájem? Chcete se poradit, které řešení by bylo vhodné pro vaši firmu? Ozvěte se nám na marek.sabatka@aimtecglobal.com, zavoláme vám zpět.


Další novinky

14. 5. 2019

Moravskoslezský kraj má své kouzlo i průmyslový potenciál. Proto jsme právě tady uspořádali 16. dubna seminář o cloudových nástrojích pro...

30. 4. 2019

Plzeňská poradensko-technologická společnost Aimtec zvítězila v kategorii Top logistický produkt – software soutěže Impuls logistika, kterou...

8. 4. 2019

Plzeňská poradensko-technologická společnost Aimtec uvádí na trh novou platformu aimtec.cloud. Rozšiřuje tím portfolio vlastních produktů, které...

14. 3. 2019

O víkendu 8.‒10. března 2019 se v plzeňské Moving Station konal už čtvrtý #AimtecHackathon. Jeho hlavní částí byl programátorský maraton, při...

Všechny novinky
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.