MENU
×
Home O společnosti Novinky Proč ClouEDI? Je spolehlivé a ušetří vám peníze

23. 2. 2018

Proč ClouEDI? Je spolehlivé a ušetří vám peníze

Systém pro elektronickou výměnu dat sice vznikl před více než třiceti lety, ale na rozdíl od jiných řešení, která s časem zanikají, je EDI stále využíváno. Na rostoucí počet nových požadavků a klientů, kteří si přes EDI vyměňují data, musí i tento systém a jeho poskytovatelé reagovat. Přinesli jsme proto svým zákazníkům možnost využívat naše ClouEDI – EDI jako službu.  O jeho přínosech jsme uspořádali 6. února letošního roku workshop.

 Řešení je cloud

 

ClouEDI se v Aimtecu věnuje tým padesáti specialistů. Tři z nich – Marek Šabatka, Jan Stočes a Daniel Choc – přijeli do Horoměřic zájemcům představit naše řešení pro integraci komunikace mezi odběrateli a dodavateli. Zaznělo několik hlavních výhod ClouEDI řešení:

 

  • Investice do ClouEDI je bez skrytých nákladů. Cenu projektu víte dopředu a je naprosto transparentní.
  • Díky tomu, že je EDI poskytováno formou služby, není třeba investice do hardwarového vybavení ani do interního týmu lidí, kteří budou HW a software spravovat.
  • Implementace může být hotova v řádu týdnů.
  • Jako zákazník máte k dispozici vždy nejnovější funkce.
  • V případě, že dodáváte do automotive, urychlíme pro vás implementaci tím, že aplikujeme již předpřipravené mapy pro zprávy. Pokud je třeba, s OEM vykomunikujeme dodatečné úpravy podle zákaznických specifik a pomůžeme vám s onboardingem.
  • Systém je stabilní – díky datacentru od Amazonu zaručujeme dostupnost v 99,5 % případů.

 

A co by to bylo za workshop, pokud by na něm nebyla možnost systém vyzkoušet živě. Publikum si tak mohlo v reálném čase ověřit, co ClouEDI umí – dohledávání zpráv, fulltextové vyhledávání nebo třeba my.ClouEDI Message Monitor, díky kterému má uživatel rychlý přehled o tom, zda byly zprávy v pořádku doručeny zákazníkovi.

ClouEDI pro automotive

Automobilový průmysl je specifický ve všech svých ohledech. A to se týká i výměny dat. ClouEDI je na automotive připraveno a lze jej použít také pro řízení automotive dodávek. Obstará až tři stupně validace ASN zpráv, díky kterým lze minimalizovat počet zatíženek, a tím i částku na pokuty od OEM. Důležitou součástí je TSB generátor, který se postará o tisk zákaznických štítků a dodacích listů pro dodávky do koncernu VW přesně podle požadavků VW (včetně Škoda Auto). ClouEDI je připraveno i na případ, kdy ERP systém neumí pracovat s odvolávkami. Modul ClouEDI JIT je přetransformuje do standardních objednávek, které lze naimportovat do již zavedeného ERP systému.

 

Procesní schéma JIS

 

 

Měli byste o podobný workshop zájem? Chcete se poradit, které řešení by bylo vhodné pro vaši firmu? Ozvěte se nám na marek.sabatka@aimtecglobal.com, zavoláme vám zpět.


Další novinky

9. 1. 2019

Aimtec se stal 14. 11. loňského roku partnerem bavorského Cluster Automotive, tím se zároveň stal součástí inovační sítě společnosti Bayern...

10. 12. 2018

Novým ředitelem vývoje společnosti Aimtec se od 1. června 2018 stal Jan Kocián. Jeho úkolem je zvýšení produktivity týmu i posun systému DCIx...

7. 12. 2018

Cloudové služby se stávají stále populárnějšími a jen těžko se hledá někdo, kdo je nevyužívá, i kdyby jen pro zálohování fotek. Cloud už ale...

4. 11. 2018

Ve chvíli, kdy kamion opouští brány vašeho areálu, v cílové destinaci už vědí, co je naloženo a kdy zboží dorazí. Luxus? V případě automotive...

Všechny novinky
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.