presses-dots

Tiskové zprávy

18. 6. 2024

Konference TAL 2024

Jak se dostat do rychlého pruhu digitalizační dálnice, udržet tempo s novými trendy v logistice a zároveň zachovat klidnou hlavu? Své recepty představili řečníci na 23. ročníku konference Trends in Automotive Logistics, kterou pořádala 18. června v Plzni společnost Aimtec ve spolupráci s DTIHK a IHK Regensburg. Na pódiu konference zaznělo zamyšlení nad digitální transformací dodavatelských řetězců, zkušenosti z průmyslové praxe a tipy na udržení digitálního well-beingu.

18. 6. 2024

Aimtec mění vedení, novým CEO bude Pavel Boháč

Plzeň, 18. červen 2024 – Plzeňská konzultační a technologická firma Aimtec, která od roku 1996 podporuje výrobní a logistické společnosti na cestě digitální transformace, mění své vedení. Poprvé v její historii nebude v čele ani jeden ze zakladatelů. Firmu svěřují do rukou zkušeného manažera, dosavadního ředitele divize zabývající se problematikou plánování a práce s daty, Pavla Boháče.

16. 5. 2024

Trends in Automotive Logistics 2024: Připojte se do rychlého pruhu digitalizace

Už 18. června se do Plzně vrátí další ročník konference Trends in Automotive Logistics (TAL 2024), tentokrát s titulem Driving the Digital Fast Lane. Opět nabídne aktuální témata pohledem českých i zahraničních řečníků, inspirativní přednášky a případové studie z praxe, stejně jako prostor pro networking a diskuzi.

25. 4. 2024

Aimtec SCIx Streamlining Configurable Interface je nyní k dispozici v SAP® Store

Díky integraci se systémem SAP S/4HANA poskytuje Aimtec SCIx zákazníkům řešení, které jim usnadňuje práci se systémem SAP S/4HANA, včetně jeho užití na mobilních zařízeních přímo na shop flooru.

25. 4. 2024

Aimtec uspěl v prestižní soutěži Factory Innovation Award 2024

Plzeňská technologicko-poradenská společnost zaměřující se na digitalizaci výroby a logistiky si z německého Hannover Messe odvezla první místo ze soutěže Factory Innovation Award, kde uspěla se svou digitalizační platformou Aimtec DCIx v kategorii „Resilient Factory“. V ní jsou oceněny společnosti pomáhající svým zákazníkům se zvládáním dopadů narušení dodavatelského řetězce – tak, aby na tyto výkyvy bylo možné nejen pružně reagovat, ale také jim předcházet.

18. 3. 2024

#AimtecHackathon 2024: Programátoři pomáhali překonávat bariéry pomocí kódu

Desítky hackerů, čtyřicet hodin programování a jeden společný cíl – pomoci lidem, kteří se každý den potýkají se svým handicapem. To byl letošní #AimtecHackathon s podtitulem „Když kód pomáhá“, který se konal ve dnech 8.–10. března v plzeňské Moving Station. Jaké inovativní projekty vznikly během tak krátké doby a splnili hackeři očekávání?