MENU
×
Home Řešení Automation & Technology Automatizované skladové vybavení

Automatizované skladové vybavení

Jestliže vás trápí nedostatek kvalitních pracovníků, automatizace může být ideálním řešením. Potřebnou práci lze v dnešní době již zadávat robotům a automatům. Pomocí našeho systému je propojíme s dalšími stroji, nářadím, dopravníky, automatickými vozíky, automatickými sklady, a vytvoříme vám plně automatizovaný provoz.

Vyberte si řešení od nás

Připravíme pro vás kompletní procesní řízení automatizovaných technologii jako jsou stroje, nářadí, zakladače, vozíky, dopravníky, výtahové skladové systémy v bezobslužném provozu nebo v interaktivním provozu s obsluhou. Systém zvládá automaticky celý provoz sám od řízení přes monitoring a zobrazení aktuálního stavu techniky až po komunikaci s obsluhou.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Chytrý pomocník: Shop Floor Process Builder

Díky konfigurátoru nastavíme automatické ovládání technologie s libovolně složitou logikou. Co nakreslíme do vývojového diagramu, umíme i nastavit. Pro váš podnik existuje nekonečné množství kombinací a společně najdeme tu nejlepší. Získáte zautomatizovaný proces, který budou vaši lidé umět ovládat a rozvíjet.

Připojíme cokoliv

K vašim moderním strojům se připojíme přes jejich standardizovaná API rozhraní. Se staršími budeme komunikovat napřímo přes jejich elektrické signály nebo pomocí externích čidel a snímačů.

Propojení kombinovaných pracovišť

Vytváříme řešení jak pro automatizovaná pracoviště, tak pro pracoviště s lidmi. Přirozeně propojíme plně automatizovaná, poloautomatická i ručně ovládaná pracoviště.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • DCIxMES

    DCIxMES detailně ukazuje aktuální stav zakázek ve výrobě, výkazů práce o činnosti pracovníků a výrobních zařízení včetně dodržování...

  • SappyMES

    Řešení detailně monitoruje a eviduje aktuální stav výroby v průběhu všech výrobních fází. Komplexní přehled umožňuje odhalit a eliminovat úzká...

  • DCIxMFC

    DCIxMFC je inteligentní rozhraní mezi řídicím WMS a automatizovanými skladovými technologiemi, jakými jsou např. automatické sklady, zakladače a...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Marek Šabatka Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.