MENU
×
Home Řešení Material Flow 4.0 / Internal Logistics 4.0 Automotive standardy při dodávce

Automotive standardy při dodávce

Automobilky a odběratelé vyžadují, abyste jako jejich dodavatel dodržoval nastavené logistické koncepty a standardy. Jakmile máte nedostatky v dokumentech nebo označení, hrozí vám od vašich zákazníků pokuty. Je pro vás nesmírně důležité nedělat chyby při expedici a odesílání dokumentů a ASN zpráv.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Nasadíme řešení, které rychle a bezbolestně splní požadavky všech vašich zákazníků na výměnu elektronických dat a vám zabezpečí bezchybnost vašich lidí. Náš systém vede vaše pracovníky při expedici výrobků tak, aby neudělali žádnou chybu. Nabízené řešení přijme elektronickou odvolávku, zpracuje ji, porovná proti předchozí, předá podklady plánování, vytvoří dodací dokumentaci a při expedici odešle elektronické avízo. Máme pro vás nastaveny všechny procesy přesně podle standardů každého výrobce aut nebo dodavatele auto průmyslu.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Snížení nároků pro zaměstnance

Celý proces přípravy dodávky a expedičních dokumentů řídí systém. Váš člověk si nemusí pamatovat, jaký je standardní postup pro každého konkrétního zákazníka.

Minimalizace chybovosti

Usnadníme párování expedičních etiket proti interním etiketám. Dosáhnete bezchybnosti v oblasti, kde vzniká nejvíce logistických chyb.

Řešení na klíč

Známe vaše zákazníky. Celý proces přípravy, validace se zákazníkem a nasazení odřídíme za vás.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • DCIxJIT/JIS

    Řešení určené pro automatické řízení dodávek Just in Time nebo Just in Sequence. Zajišťuje přesnou expedici výrobků včetně jejich označení,...

  • SappySD

    Zlepšete své řízení odbytu a distribuce v SAP ERP. Udělejte svůj produkt skvělým...

  • SappyCar

    Řešení pokrývá klíčové procesy pro dodavatele automobilového průmyslu. Podporuje elektronickou výměnu dat s obchodními partnery, dodávky podle...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Vít Glasl Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.