MENU
×
Home Produkty Just in Sequence DCIxJIT/JIS

DCIxJIT/JIS

Řiďte vaše denní odvolávky a sekvenční dodávky s přehledem. Expedujte pro automobilový průmysl bezchybně.

Řešení určené pro automatické řízení dodávek Just in Time nebo Just in Sequence. Zajišťuje přesnou expedici výrobků včetně jejich označení, doplněnou o průvodní dokumentaci a elektronické zprávy.

Co umí DCIxJIT/JIS

Spolehlivý plán dodávek

Zpracovává všechny typy EDI zpráv od výrobců či dodavatelů do automotive průmyslu. Na základě odvolávek a kumulativních čísel vytvoří plán dodávek a při expedici zajistí vytvoření elektronického dodacího listu (ASN).

Bezchybná expedice

Na základě plánu dodávek zajistí vyexpedování správných dílů ve správných balení s ohledem na požadavky zákazníka při respektování pravidel FIFO. Zároveň připraví kompletní tištěnou dokumentaci jako jsou etikety a dodací listy.

Bezchybné sekvencování

Zajistí řádné označení a seřazení dílů jak na manipulační jednotce, tak i na nákladním autě. Včetně tisku sekvenčních výlepů pro jednotlivé dodávané díly, distribuce etiket na montážní linky/expediční místa a tisku souhrnných etiket sekvenční kontejnery.

Záložní mechanismy a kontrolní mechanismy

Obsahuje řadu kontrolních mechanismů, které zajistí, že při zpracování zpráv, návrhu dodávek, vychystávání, označování a expedici nedojde k chybě. Zároveň obsahuje sofistikované záložní mechanismy pro případ výpadku spojení se zákazníkem nebo nepředvídatelných událostí v rámci interní sítě.

Vlastnosti a funkce

 • Plně automatické integrace s EDI systémem
  Všechny přijímané a odesílané zprávy jsou automaticky přenášeny do DCIx. Nemusíte do nich manuálně zasahovat či je jinak upravovat.

 • Výměna EDI dat se zákazníkem ve formátech
  EDIFACT – DELFOR, DELJIT, DESADV, RECADV, INVOIC, INVRPT; ODETTE – DELINS, CALDEL, SYNCRO, KANBAN; VDA – 4905, 4912, 4913, 4915, 4916, 4986, 4987; ANSI, X.12; Gallia - PLUTEX, PLUTQUO.

 • Podpora JIT dodavatelských konceptů všech automobilových výrobců
  Tisk zákaznických etiket a průvodních dokumentů normy VDA4902; podpora NLK pro VW Group – Pick-Up-Sheets (PUS) podle VDA4939, GTL etikety; podpora konceptů RAN (Nissan), Manifesty (Toyota); PUS (Škoda, VW, GM); podpora konsignačních skladů. 

 • Podpora JIS dodavatelských konceptů všech automobilových výrobců
  Sekvencování pro VW, Škoda, Audi (Perlenkette), BMW (JIS5000, JIS5300), Opel (LRS), Daimler AG, KIA, Hyundai, Jaguar Land Rover; EDI integrace (Edifact DELJIT, VDA, ODETTE); řízení procesů předvýroby, sekvenční montáže, paletizace a expedice

 • Vizuální kontrola stavu expedice
  Signalizace zpoždění oproti plánovanému času vychystání a přehledná kontrolní obrazovka stavu sekvenčních dodávek.

Vyberte si nás

Reference

YURA Corporation Slovakia, s. r. o.
YURA Corporation Slovakia, s. r. o.
TRCZ s.r.o.
TRCZ s.r.o.
Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
SOLIVER NV
SOLIVER NV
SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.
SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.

AIMagazine

Na Slovensku vzniká nový závod JLR. Jde o jednu z největších zahraničních investic v novodobé historii země. Nás zajímá, jaké...
Společnost  Saint-Gobain Sekurit  ve svém hořovickém závodě vyrábí  automobilové zasklení pro top světové automobilky . Nyní...
Společnosti  AIMTEC  a  DENSO  rozšířily svou spolupráci o další projekt na  řízení sekvenčních Just in Time dodávek ....
Otevřít AIMagazine
Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Daniel Choc Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.