MENU
×
Home Produkty Just in Sequence DCIxJIT/JIS

DCIxJIT/JIS

Řiďte vaše denní odvolávky a sekvenční dodávky s přehledem. Expedujte pro automobilový průmysl bezchybně.

Řešení určené pro automatické řízení dodávek Just in Time nebo Just in Sequence. Zajišťuje přesnou expedici výrobků včetně jejich označení, doplněnou o průvodní dokumentaci a elektronické zprávy.

Co umí DCIxJIT/JIS

Spolehlivý plán dodávek

Zpracovává všechny typy EDI zpráv od výrobců či dodavatelů do automotive průmyslu. Na základě odvolávek a kumulativních čísel vytvoří plán dodávek a při expedici zajistí vytvoření elektronického dodacího listu (ASN).

Bezchybná expedice

Na základě plánu dodávek zajistí vyexpedování správných dílů ve správných balení s ohledem na požadavky zákazníka při respektování pravidel FIFO. Zároveň připraví kompletní tištěnou dokumentaci jako jsou etikety a dodací listy.

Bezchybné sekvencování

Zajistí řádné označení a seřazení dílů jak na manipulační jednotce, tak i na nákladním autě. Včetně tisku sekvenčních výlepů pro jednotlivé dodávané díly, distribuce etiket na montážní linky/expediční místa a tisku souhrnných etiket sekvenční kontejnery.

Záložní mechanismy a kontrolní mechanismy

Obsahuje řadu kontrolních mechanismů, které zajistí, že při zpracování zpráv, návrhu dodávek, vychystávání, označování a expedici nedojde k chybě. Zároveň obsahuje sofistikované záložní mechanismy pro případ výpadku spojení se zákazníkem nebo nepředvídatelných událostí v rámci interní sítě.

Vlastnosti a funkce

 • Plně automatické integrace s EDI systémem
  Všechny přijímané a odesílané zprávy jsou automaticky přenášeny do DCIx. Nemusíte do nich manuálně zasahovat či je jinak upravovat.

 • Výměna EDI dat se zákazníkem ve formátech
  EDIFACT – DELFOR, DELJIT, DESADV, RECADV, INVOIC, INVRPT; ODETTE – DELINS, CALDEL, SYNCRO, KANBAN; VDA – 4905, 4912, 4913, 4915, 4916, 4986, 4987; ANSI, X.12; Gallia - PLUTEX, PLUTQUO.

 • Podpora JIT dodavatelských konceptů všech automobilových výrobců
  Tisk zákaznických etiket a průvodních dokumentů normy VDA4902; podpora NLK pro VW Group – Pick-Up-Sheets (PUS) podle VDA4939, GTL etikety; podpora konceptů RAN (Nissan), Manifesty (Toyota); PUS (Škoda, VW, GM); podpora konsignačních skladů. 

 • Podpora JIS dodavatelských konceptů všech automobilových výrobců
  Sekvencování pro VW, Škoda, Audi (Perlenkette), BMW (JIS5000, JIS5300), Opel (LRS), Daimler AG, KIA, Hyundai, Jaguar Land Rover; EDI integrace (Edifact DELJIT, VDA, ODETTE); řízení procesů předvýroby, sekvenční montáže, paletizace a expedice

 • Vizuální kontrola stavu expedice
  Signalizace zpoždění oproti plánovanému času vychystání a přehledná kontrolní obrazovka stavu sekvenčních dodávek.

Vyberte si nás

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Daniel Choc Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.