MENU
×
Home Témata a průmysl Témata Digital Delivery

Digital Delivery

Dodávejte digitálně i projekty.

Již dnes realizujeme projekty rychleji, než je na trhu obvyklé. Naší prioritou je termín a tomu podřizujeme všechny aspekty přípravy. Více jak 20 let se nám potvrzuje, že tento přístup funguje. S novými digitálními technologiemi a přístupy dokonce zvládneme standardní implementační projekt za dobu blížící se třetině jeho dnešní délky.

Seznamte se s Digital Delivery. Známe postup, díky kterému maximálně využijete naše klíčové odborné znalosti a zároveň minimalizujete prostoje a náklady. Naše produkty, včetně jejich vývojového a testovacího prostředí, redesignujeme tak, abychom umožnili plnou automatizaci standardních činností na projektu. Dostanete se tak ke své Digital Factory rychleji, než si dnes dokážete představit.


Přínosy Digital Delivery 

V čem jsme lepší

 

Nepopisujeme. Rovnou zkoušíme.

Už víme, že nejvíce nedorozumění vzniká na začátku projektů při slovních a písemných definicích. Proto vám co nejdříve předložíme prototyp řešení, který si vyzkoušíte. A až poté vybereme nejvhodnější variantu pro váš byznys.

 

Průvodce aplikací

Než začneme společně vymýšlet řešení, digitální průvodce vás provede naší aplikací. Díky tomu lépe porozumíte jejím možnostem a snáz si představíte její skutečné obchodní přínosy.

 

Předávání zkušeností

Know-how, které získáváme během práce na projektech pro jednotlivé zákazníky, shromažďujeme a nabízíme pro inspiraci jako řešení, které je ověřené a úspěšně funguje.

 

Digitalizace školení

Uchováváme pro vás všechna školení v digitální podobě. Oživujte opakovaně znalosti svého týmu a zároveň jednoduše zaškolte nové pracovníky.

 

Best practice

Vylepšujeme doporučené nastavení pro každé průmyslové odvětví na základě realizovaných projektů. Díky tomu vám nabídneme řešení, které má prokazatelně nejlepší výsledky.

Vlastnosti

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Daniel Choc Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.