MENU
×
Home Řešení Quality Management Kontrola kvality

Kontrola kvality

Při kontrole kvality často narážíte na chybějící nástroje a řešení. To znamená neprovázaný a složitý proces a velké nároky na vaši administrativu. Statistickou procesní kontrolu (SPC) řešíte odděleně v samostatných systémech, takže ji nemůžete navázat na příslušný logistický proces. Chcete na vyhodnocení kontroly navázat případná opatření, která jste si stanovili interně, nebo jsou daná normou. Výsledky vašich kontrol potřebujete nejen pro interní procesy firmy, ale i pro jednání se svými obchodními partnery.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Vycházíme z požadavků VDA16949 a obecných standardů VDA6.1, resp. VDA6.2. Díky našemu řešení můžete provádět standardní kontroly (při vstupu, mezi operacemi, při výstupu a před expedicí), ale i kontroly doplňkové, jako je rekvalifikace materiálu, kontrola materiálu s definovanou dobou uskladnění, kontrola po třídění, kontrola na skeneru při pohybu materiálu, záznam vzniku neshody ve výrobě. Nastavíme spouštění kontrol na základě logistického procesu, nebo v pravidelných cyklech. S kontrolou SPC vidíte regulační diagram, řízení mezí zásahu, analýzu výsledků kontroly s automatickým vznikem následných opatření. Systém za vás v rámci kontroly řeší evidenci a plánování kalibrace a její náklady.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Automatické zakládání kontroly

Systém sám zakládá požadavky ke kontrole, buď podle vašeho časového plánu, nebo podle výkonu stroje. Tento požadavek se automaticky zařadí do rozpisu pracovních činností.

Regulační diagram s body zaznamenávajícími opatření po zásahu

Funkcionalita vytváří regulační diagram se všemi parametry a veličinami, které jsou požadovány normou VDA16949. Sleduje se chování Xquer v řadě až patnácti náměrů po sobě a při definovaném maligním chování generovat varování a vytvořit návrh opatření.

Propojení kontroly s měřidly

Zaznamenávejte jakoukoliv kontrolu do počítače, na tablet nebo mobilní skener čárového kódu. Nastavíme řešení tak, abyste mohli jednotlivé náměry též přenášet z externích systémů nebo jednotlivých měřidel do vašeho systému SAP.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • SappyQMS

    SappyQMS je vzájemně propojená skupina funkcionalit systému SAP, která umožňuje zpracování široké škály procesů řízení a kontroly kvality. Vychází...

  • SappyCar

    Řešení pokrývá klíčové procesy pro dodavatele automobilového průmyslu. Podporuje elektronickou výměnu dat s obchodními partnery, dodávky podle...

  • SappyManufacturing

    Implementační šablona SAP ERP, která je určena pro specifické potřeby sériové i zakázkové výroby jako je strojírenství, výroba plastových a...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Filip Melichar Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.