MENU
×
Home Řešení Material Flow 4.0 / Internal Logistics 4.0 Logistika bez chyb

Logistika bez chyb

Řešíte chyby v logistickém procesu od příjmu po vyskladnění. Složitě dohledáváte zboží, které v počítači vidíte, ale ve skladu fyzicky není. Špatně nastavený systém vám komplikuje práci ve všech fázích procesu. Nedostatky podobného typu zbytečně navyšují vaše náklady.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Odstraníme chyby, jelikož systém vede vaše pracovníky v průběhu celého logistického procesu: od bezchybné identifikace zboží na příjmu přes porovnání proti Avízu, správné označení každého manipulačního balení, vstupní kontrolu, řízené zaskladnění, postupné doplňování výroby, vychystání, balení zakázky až po expedici a naložení na auto. Ve svém počítači vidíte přesný digitální obraz skladu nebo výroby, který odpovídá realitě. Na záznamy se můžete kdykoliv spolehnout, protože jejich aktuálnost hlídá systém.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Logické a jednoduché prostředí

S Konfigurátorem Shop Floor Process Builder nastavíme každý proces přesně podle reality. Získáte jednoduché prostředí pro uživatele, kteří nebudou dělat chyby.

Digitální dvojče vašeho provozu

Digitální obraz stavu skladu v systému odpovídá realitě. Řiďte Vaši firmu a vaše procesy na základě přesných informací. Neztrácejte čas dohledáváním nebo zjišťováním fyzického stavu. Ručíme za to, co je v systému. Digitální obraz využijete i pro datové analýzy a také jako základ pro strojové učení (machine learning).

Zabezpečení podmínek FIFO, FEFO, LIFO

Systém za vás řídí a kontroluje správnost a bezchybné dodržování pravidel. Nastavíme různé parametry podle specifikací vašich jednotlivých zákazníků.

Bezchybná expedice

Díky trojcestnému porovnání výstupů nemůžete při expedici udělat chybu. Vaši zákazníci budou spokojeni a to je cesta k úspěchu.

Jednoduché ovládání

Jednoduchost systému pro běžného uživatele, je klíčovou vlastností našeho řešení. Neztrácejte čas složitým zaškolováním vašich lidí. Věříme, že pouze jednoduché věci fungují dokonale.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • SappyWMS

    Řešení je určené pro celkové řízení vnitropodnikové logistiky v rámci systému SAP ERP, od příjmu materiálu nebo zboží až po expedici.

  • SappyCar

    Řešení pokrývá klíčové procesy pro dodavatele automobilového průmyslu. Podporuje elektronickou výměnu dat s obchodními partnery, dodávky podle...

  • DCIxWMS

    Systém, který řídí logistické procesy ve skladech a ve výrobě od příjmu až po expedici. Přináší informace v reálném čase s využitím automatické...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Vít Glasl Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.