MENU
×
Home O společnosti

Jsme Aimtec

Pomáháme průmyslu stát se digitálním. Přinášíme špičkovou konzultační expertizu ve výrobě a logistice a unikátní přístup k implementaci vlastních softwarových řešení.

Jsme tady

Přes dvacet let se specializujeme na digitalizaci výroby a logistiky. Za tu dobu jsme se naučili naslouchat opravdovým potřebám lidí z provozu, ladit projekty s managementem na strategické úrovni a implementovat je skutečně rychle a výhodně.

Neustále řešíme, jak na to jít lépe, chytřeji a šikovněji.

Jsme globální

Jsme globální pro vás. Pracujeme pro zákazníky po celém světě, v různých kulturách a s rozličnými přístupy k řízení. Zavádíme společně s nimi řešení a technologické inovace a sledujeme jejich dopady na reálný byznys. Vybíráme ty nejlepší z nich a ihned je aplikujeme v našich produktech a službách.

Digital Factory

Jsme tu proto, abychom pomohli výrobním a logistickým firmám udržet se v tempu budoucích změn. Přinášíme jim digitální výhodu. Výhodu digitalizované továrny, která dokáže reagovat na změny extrémně rychle. Jsme tu proto, abychom vás touto změnou provedli bez otřesů.

Více o Industry 4.0 a Digital Factory 

Digital Delivery

Již dnes realizujeme projekty za dobu kratší než je obvyklé na trhu. Naší prioritou je termín a tomu podřizujeme všechny aspekty projektu. Tento přístup funguje. A navíc jsme došli k přesvědčení, že s novými digitálními technologiemi a přístupy zvládneme standardní implementační projekt za dobu blížící se 1⁄3 jeho dnešní délky. 

Více o přístupu Digital Delivery

Průvodci profesionálů

Naši experti se stávají průvodci profesionálů v komplikovaném procesu digitalizace výroby. Společně se postavíme problémům, které nikdy nepovažujeme za neřešitelné, protože vždy existuje cesta. Náš globální úspěch je postaven na schopnosti naslouchat, učit se a nalézat kreativní řešení.

Více o našich zákaznících

Vidíme svět, ve kterém manažeři dokážou převést své firmy do digitální budoucnosti téměř sami díky našim vynikajícím expertním znalostem a inovativním softwarovým řešením.


Kariéra v Aimtecu

Výroční zpráva ke staženíStáhnout PDF
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.