MENU
×
Home Řešení Material Flow 4.0 / Internal Logistics 4.0 Řízení automatizovaného pohybu zásob

Řízení automatizovaného pohybu zásob

Plánujete postavit nový plně automatizovaný sklad bez lidí. Chcete na vstupu předat paletu na dopravník a o nic dalšího se nestarat. Potřebujete, aby celopalety přijely na základě výdejky na předávací místo samy. Potřebujete, aby na balicí pracoviště, kde budete připravovat míchané palety, postupně samy přijížděly palety, ze kterých odeberete zboží a pak samy zase odjely zpět do skladu. Plánujete sklad s dvojitou a větší hloubkou. Chcete skladovat různé rozměry palet a boxů, nebo naopak pouze jednorozměrné boxy. Nevíte, jak technologii propojit s vaším informačním systémem.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Propojíme váš informační systém nebo WMS systém se všemi technologiemi v jeden fungující celek. Naše řešení je jako neviditelný middleware, který vše propojí a nevyžaduje lidský zásah. Vaši operátoři se nemusí učit ovládat další systém. Ovšem pokud se zapojení člověka ukáže jako výhodné, vybavíme vaše zaměstnance dotykovými teminály pro komunikaci s technologiemi. Takto můžeme zabezpečit i pracoviště, která nejsou plně automatizovaná.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Chytrý pomocník: Shop Floor Process Builder

Díky Konfigurátoru nastavíme automatické ovládání technologie s libovolně složitou logikou. Co nakreslíme do vývojového diagramu, umíme i nastavit. Získáte zautomatizovaný proces, který budou vaši lidé umět ovládat a rozvíjet.

Jednoduché ovládání

Jednoduchost systému pro běžného uživatele je klíčovou vlastností našeho řešení. Neztrácejte čas složitým zaškolováním vašich lidí. Věříme, že pouze jednoduché věci fungují dokonale.

Propojení kombinovaných pracovišť

Vytváříme řešení jak pro automatizovaná pracoviště, tak pro pracoviště s lidmi. Přirozeně propojíme plně automatizovaná, poloautomatická i ručně ovládaná pracoviště.

Nezávislost

Plně zaintegrujeme automatizovaný sklad do vaší logistiky bez ohledu a to, jakého výrobce si vyberete. Naše řešení je nezávislé na vašem rozhodnutí.

Komplexnost

Vyřešíme jak plně automatizované části vašeho skladu, tak i oblasti, kde pracují lidé a manipulují s paletami a boxy ručně. Obě části budou propojeny do jednoho homogenního celku.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • DCIxWMS

    Systém, který řídí logistické procesy ve skladech a ve výrobě od příjmu až po expedici. Přináší informace v reálném čase s využitím automatické...

  • SappyWMS

    Řešení je určené pro celkové řízení vnitropodnikové logistiky v rámci systému SAP ERP, od příjmu materiálu nebo zboží až po expedici.

  • SappyCar

    Řešení pokrývá klíčové procesy pro dodavatele automobilového průmyslu. Podporuje elektronickou výměnu dat s obchodními partnery, dodávky podle...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Marek Šabatka Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.