Produkty

Sappy

Využívejte řešení SAP na maximum

Sappy je systém šablon, kterými lze pružně přizpůsobovat prostředí vašeho firemního systému SAP. Přednostmi řešení jsou jeho konfigurovatelnost podle aktuálních potřeb, jednoduchá implementace, systematizované řízení změn a jejich dokumentace. 

Sappy
210+
procesů
7/2
podpora
5
let vývoje

V čem vám Sappy pomůže?

tovarna@2x

MOM

Sappy je řešení z kategorie MOM (Manufacturing Operations Management), které pokrývá a podporuje všechny klíčové procesy v provozu. Snadno tak dosáhnete synergií mezi logistikou, výrobou a expedicí včetně návaznosti na EDI.

Logistika

Sappy vám umožní řídit vnitropodnikovou logistiku v rámci systému SAP od příjmu po expedici. Podporuje řízení materiálových toků uvnitř firmy, integraci automatizační technologie a díky Sappy zajistíte i zpětnou sledovatelnost.

Výroba

Řešení pomáhá při plánování a řízení výroby, zajišťuje sběr dat z výrobních zařízení a OEE. Monitoruje a eviduje aktuální stav v průběhu všech výrobních fází. Získáte komplexní přehled, který vám umožní odhalit úzká místa a procesy.

Expedice

Expedice v režimu Just in time nebo sekvencování jsou samostatnou disciplínou. Sappy podporuje proces expedice v prostředí dodávek v odvětví automotive včetně EDI, ať jsou požadavky vašeho zákazníka jakékoli.

Kvalita

Sappy umožňuje sběr dat a zpracování široké škály procesů řízení během kontroly kvality. Standardní objekty a funkce systému SAP jsou propojeny s cílem usnadnit vaši práci, včetně možnosti využít řešení na mobilních zařízeních.

Proč Sappy?

1a

Pracujte rychle a bezchybně

Sappy zjednodušuje práci se systémem SAP. Přizpůsobená ergonomie ovládání a logické uspořádání transakcí podporují rychlost a přesnost vaší práce.

2a

Mějte data na jednom místě

Budete mít k dispozici spolehlivá a soustředěná data v jednom systému. Odpadne potřeba integrace dalších řešení a údržba dat na více místech – to často vede k jejich nekonzistenci. 

6a

Rozvíjejte systém SAP udržitelně

Připravené šablony uspořádají vaše transakce do provázaných robustních procesů, vždy ale na úrovni standardních operací systému SAP, bez nutnosti modifikací.

Partnerství se SAP ČR

Aimtec rozvíjí svou spolupráci se společností SAP od roku 2005. Jsme součástí partnerského ekosystému SAP PartnerEdge s certifikací Value-Added Reseller (VAR) a SAP Build Partnership. 

Se společností SAP spolupracujeme na vývoji cloudových oborových řešení.

SAP Silver Parner

Naši zákazníci často řeší…

background arrows
Jak se připravit na přechod na SAP S/4HANA?
Připravte váš systém na tuto změnu a zvládnete ji bez obtíží. Je to jako při stěhování – Sappy pomůže stejně jako systém krabic, do kterých vytřídíme a uklidíme jednotlivé procesy, abyste v novém systému nemuseli nic hledat.
Sappy řeší integraci nejrůznějších zařízení do jednoho funkčního celku bez nutnosti zapojení softwaru třetích stran. I při automatizaci můžete mít všechna data na jednom místě.
Říkáme tomu korporátní dilema, na které pro vás máme jasnou odpověď. Šablony Sappy pracují výhradně ve standardním systému SAP, zajišťují snadnou konfigurovatelnost a nezanášejí systém nekoncepčními změnami. 

Potřebujete rovnou implementovat nový systém SAP?

Pokud plánujete nasazení zcela nového SAP řešení, máme pro vás připravené šablony uzpůsobené specifickému prostředí automotive a diskrétní výroby.

Nasazení nového páteřního systému SAP S4/HANA tak bude jednodušší, rychlejší, a to i v případě implementace řešení do dalších závodů.

Zjistit více o SAP S/4HANA

sap.light@2x

Máte zájem?

Chcete se o Sappy dozvědět více? Zajímají vás příklady konkrétních realizací? Obraťte se na naše specialisty.

Vyhněte se nestandardním transakcím v systému SAP. Přistupujte k úpravám koncepčně. Požadujte srozumitelné nastavení a perfektní dokumentaci.“

Martin Bezděk
ask-arrows

Martin Bezděk SAP Consultant

Martin Bezděk
quote-arrows
quote-dots

Další specifika Sappy

Koncepční, flexibilní a udržitelný přístup
Sappy rozvíjí váš systém SAP, ale nezatěžuje ho nekoncepčními zásahy do standardu.
Konfigurovatelný stavebnicový systém
Celé řešení lze opakovaně přizpůsobovat vašim měnícím se potřebám.
Řešení SAP a EDI pod jednou střechou
V Aimtecu rozumíme oběma problematikám a také je pro vás vyřešíme.
Prostředí připravené na budoucnost
Kompatibilita s IU5-FIORI a připravenost na SAP S/4HANA cloud edition je samozřejmostí.
Reference Fehrer

Případová studie

Změna logiky skladu výrazně navýšila kapacitu

Částečná automatizace skladu zajistila pokrytí velké části procesů moderními skladovými technologiemi řízenými automaticky přes systém SAP a umožnila závodu splnit nároky nutné pro další rozvoj.

Aimtec Insights

Obraťte se na nás

Chcete o Sappy vědět více? Obraťte se na našeho specialistu, který vám představí další specifika Sappy včetně konkrétních příkladů realizace.

Jan Vápeník
cta-arrows

Jan Vápeník Business Development Manager SAP

cta-arrows
Jan Vápeník
quote-dots