MENU
×
Home Produkty Manufacturing Operation Management SAP / Sappy

SAP / Sappy

Dostaňte ze svého SAP ERP maximum!

Sappy je rodina SAP řešení, která pokrývá rychlou implementaci SAP ERP. Funguje na principu odvětvových šablon a poskytuje přidanou funkcionalitu pomocí add-onů pro oblasti řízení materiálových toků, sběru dat z výroby, řízení a kontroly kvality a podpory odbytových procesů.

Co umí Sappy

Odvětvové šablony

Podpoříme efektivní a rychlé nasazení SAP ERP díky odvětvovým implementačním šablonám. Ty obsahují klíčové funkcionality pro pokrytí požadavků pro dodavatele automobilového průmyslu (SappyCar) a pro podporu společností s diskrétní výrobou (SappyManufacturing).

Manufacturing Operations Management

Přímo propojujeme fyzické hodnototvorné procesy ve vaší firmě s informačním systémem. Nabízíme add-ony s přidanou funkcionalitou pro oblasti jako řízení skladů a materiálových toků (SappyWMS); sběr dat, řízení a plánování výroby (SappyMES); správu, řízení a kontrolu kvality (SappyQMS) a komplexní řízení prodeje a expedice (SappySD).

Řešení pro aplikaci myšlenek I4.0

Tím, že rozšíříme ERP systém prostřednictvím produktů Sappy, zajišťujeme výchozí pozici pro zavedení koncepce Industry 4.0 a vytvoření digitálního obrazu výrobní firmy.

Vlastnosti a funkce

 • Standardní rozhraní k integraci
  Sappy se propojuje s různými typy informačních systémů, jako jsou APS, EDI, spediční a docházkové systémy.

 • Spojení s IoT
  Produkty Sappy jsou integrované s technologickými zařízeními jako automatické zakládací a skladové systémy, dopravníky, bezobslužné manipulační technologie, Pick by Light, Pick by Voice, sensory, skenery a váhy.

Vyberte si nás

Související produkty

 • SappyQMS

  SappyQMS je vzájemně propojená skupina funkcionalit systému SAP, která umožňuje zpracování široké škály procesů řízení a kontroly kvality. Vychází...

 • SappyWMS

  Řešení je určené pro celkové řízení vnitropodnikové logistiky v rámci systému SAP ERP, od příjmu materiálu nebo zboží až po expedici.

 • SappyMES

  Řešení detailně monitoruje a eviduje aktuální stav výroby v průběhu všech výrobních fází. Komplexní přehled umožňuje odhalit a eliminovat úzká...

 • SappyManufacturing

  Implementační šablona SAP ERP, která je určena pro specifické potřeby sériové i zakázkové výroby jako je strojírenství, výroba plastových a...

 • SappyCar

  Řešení pokrývá klíčové procesy pro dodavatele automobilového průmyslu. Podporuje elektronickou výměnu dat s obchodními partnery, dodávky podle...

 • SappySD

  Zlepšete své řízení odbytu a distribuce v SAP ERP. Udělejte svůj produkt skvělým...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Jan Vápeník Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.