MENU
×
Home Produkty Warehouse Management SappyWMS

SappyWMS

Využijte SAP pro celkové řízení materiálového toku.

Řešení je určené pro celkové řízení vnitropodnikové logistiky v rámci systému SAP ERP, od příjmu materiálu nebo zboží až po expedici.

Co umí SappyWMS

Řízení materiálových toků v rámci SAP ERP

Zaznamenává veškeré logistické pohyby v reálném čase v informačním systému SAP ERP bez nutnosti interface na externí WMS systém. Přirozeně se integruje na další části systému, jako jsou účtování zásob, údaje pro plánování výroby a nákupu. Podporuje expedici, integraci na obchodní partnery (EDI komunikace) a reporting.

Podpora automatizace skladových operací 

Využívá technologie jako Pick by Voice, Pick by Light, RFID, regálové systémy, automatická manipulační technika a další.

Flexibilní architektura řešení 

Umožňuje rychlou a snadnou implementaci v různých odvětvích (automotive, zakázková výroba, distribuce, logistika). Nová funkčnost a nové procesy jsou z velké části otázkou konfigurování namísto kompletního vývoje.

Velká škála variant 

Zajišťuje jednotlivé klíčové procesy v interní logistice, od různých typů příjmů materiálu přes podporu mnoha strategií pro zaskladnění materiálu až po různé možnosti zásobování materiálem podle charakteru výroby.

Vlastnosti a funkce

  • Prostřednictvím sledování unikátních manipulačních jednotek (HUM – Handling Units Management) eviduje a řídí detailní pohyb skladových položek a vytváří digitální obraz skladu v reálném čase. Logistické procesy můžete kontrolovat on-line a sledovat zpětnou vazbu.

  • Propojuje se s evidencí výroby a řízením kvality. Sleduje odhlašování, výkony a automatizaci. Funguje se systémem MES, zadržuje a uvolňuje z pohledu kvality a propojuje se se systémem QMS.
  • Podporuje tažné principy ve skladu (kanban) a zároveň umožňuje dispečerské řízení skladových operací, manuální i automatické.
  • Zajišťuje cyklickou i řádnou inventuru skladovaných položek a tisk inventurních seznamů.
  • Dodržuje pravidla FIFO a FEFO, pracuje se šaržemi.
  • Umožňuje jednoznačnou zpětnou a dopřednou sledovatelnost.
  • Napojuje se na standardní SAP reportovací nástroje. K dispozici máte připravené reporty s možností úprav.

Vyberte si nás

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Jan Vápeník Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.