MENU
×
Home Produkty Warehouse Management SappyWMS

SappyWMS

Využijte SAP pro celkové řízení materiálového toku.

Řešení je určené pro celkové řízení vnitropodnikové logistiky v rámci systému SAP ERP, od příjmu materiálu nebo zboží až po expedici.

Co umí SappyWMS

Řízení materiálových toků v rámci SAP ERP

Zaznamenává veškeré logistické pohyby v reálném čase v informačním systému SAP ERP bez nutnosti interface na externí WMS systém. Přirozeně se integruje na další části systému, jako jsou účtování zásob, údaje pro plánování výroby a nákupu. Podporuje expedici, integraci na obchodní partnery (EDI komunikace) a reporting.

Podpora automatizace skladových operací 

Využívá technologie jako Pick by Voice, Pick by Light, RFID, regálové systémy, automatická manipulační technika a další.

Flexibilní architektura řešení 

Umožňuje rychlou a snadnou implementaci v různých odvětvích (automotive, zakázková výroba, distribuce, logistika). Nová funkčnost a nové procesy jsou z velké části otázkou konfigurování namísto kompletního vývoje.

Velká škála variant 

Zajišťuje jednotlivé klíčové procesy v interní logistice, od různých typů příjmů materiálu přes podporu mnoha strategií pro zaskladnění materiálu až po různé možnosti zásobování materiálem podle charakteru výroby.

Vlastnosti a funkce

  • Prostřednictvím sledování unikátních manipulačních jednotek (HUM – Handling Units Management) eviduje a řídí detailní pohyb skladových položek a vytváří digitální obraz skladu v reálném čase. Logistické procesy můžete kontrolovat on-line a sledovat zpětnou vazbu.

  • Propojuje se s evidencí výroby a řízením kvality. Sleduje odhlašování, výkony a automatizaci. Funguje se systémem MES, zadržuje a uvolňuje z pohledu kvality a propojuje se se systémem QMS.
  • Podporuje tažné principy ve skladu (kanban) a zároveň umožňuje dispečerské řízení skladových operací, manuální i automatické.
  • Zajišťuje cyklickou i řádnou inventuru skladovaných položek a tisk inventurních seznamů.
  • Dodržuje pravidla FIFO a FEFO, pracuje se šaržemi.
  • Umožňuje jednoznačnou zpětnou a dopřednou sledovatelnost.
  • Napojuje se na standardní SAP reportovací nástroje. K dispozici máte připravené reporty s možností úprav.

Vyberte si nás

Reference

Sumisho Global Logistics Europe GmbH, odštěpný závod
Sumisho Global Logistics Europe GmbH, odštěpný závod
RINGFEDER POWER TRANSMISSION s.r.o.
RINGFEDER POWER TRANSMISSION s.r.o.
PMP PAL International s.r.o.
PMP PAL International s.r.o.
Plzeňský Prazdroj, a.s.
Plzeňský Prazdroj, a.s.
PEPSICO CZ s.r.o.
PEPSICO CZ s.r.o.

AIMagazine

Společnost  AIMTEC  úspěšně zrealizovala již čtvrtý projekt implementace  SappyWMS  ve společnosti  Alfmeier , tentokrát v...
Pokročilá metoda vychystávání   Pick by Light , neboli Následuj světlo, není ničím novým. V poslední době ale v souvislosti s...
Společnosti  AIMTEC  a  Alfmeier  spolupracovaly již na třetím projektu  implementace SappyWMS  pro  řízení materiálové...
Otevřít AIMagazine
Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Jan Vápeník Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.