MENU
×
Home Řešení Material Flow 4.0 / Internal Logistics 4.0 Zpětná sledovatelnost

Zpětná sledovatelnost

Schopnost zpětně vysledovat původ zboží nebo dílu je základní podmínkou získání nové zakázky nebo nového projektu. Informace uložené v šanonech vám dnes už bohužel nestačí. Vaši zákazníci striktně vyžadují digitální, neovlivnitelnou formu důkazu o původu dílu nebo zboží. To platí pro všechny napříč různými odvětvími, ať už jste výrobci a distributoři alkoholu, potravináři, farmacie nebo strojírenská, letecká či automobilová výroba. Hledáte řešení, abyste buď jen splnili požadavky zákazníků, nebo chcete na investici do zpětné sledovatelnosti ještě vydělat.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Přesně víme, co musíte jako dodavatel splnit, abyste prošli zákaznickým auditem na zabezpečení zpětné sledovatelnosti. Na audit vás připravíme dokonale. Každý projekt je vaše investice a ta se musí zaplatit sama ze zlepšení procesů, zvýšení produktivity či z úspor. Díky našemu řešení získáte monitoring průchodu zboží a dílů od dodavatelů, přes vaši výrobu, distribuci až k vašim zákazníkům.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Reálný stav digitálně

Digitální obraz stavu logistiky a výroby v systému odpovídá realitě. Řiďte vaši firmu a vaše procesy na základě přesných informací. Najděte neviditelné rezervy a zvyšte produktivitu.

Jednoduché ovládání

Jednoduchost systému pro běžného uživatele je klíčovou vlastností našeho řešení. Úkolem vašich lidí není evidovat a zadávat, ale vyrábět a vytvářet hodnoty. Věříme, že pouze jednoduché věci fungují dokonale.

Flexibilita

S Konfigurátorem nastavíme každý proces přesně podle reality. Protože každý proces má svá specifika. Připravíme vše tak, aby uživatelé nedělali chyby.

Zpětná dohledatelnost na sériové číslo

Zajistíme vám zpětnou sledovatelnost na úroveň zakázky, výrobní dávky, šarže, konkrétní palety, boxu, anebo až na úroveň každého výrobku a každé komponenty přes jejich sériová čísla. Splníte jakýkoliv požadavek zákazníka.

Sledovatelnost jednoduše a spolehlivě

Dodáme vám řešení, které splní požadavky vašich zákazníků a vám zjednoduší a zrychlí práci a zvýší váš výkon.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • SappyWMS

    Řešení je určené pro celkové řízení vnitropodnikové logistiky v rámci systému SAP ERP, od příjmu materiálu nebo zboží až po expedici.

  • SappyCar

    Řešení pokrývá klíčové procesy pro dodavatele automobilového průmyslu. Podporuje elektronickou výměnu dat s obchodními partnery, dodávky podle...

  • SappyManufacturing

    Implementační šablona SAP ERP, která je určena pro specifické potřeby sériové i zakázkové výroby jako je strojírenství, výroba plastových a...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Vít Glasl Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.