MENU
×
Home Produkty Advanced Planning and Scheduling

Pokročilé plánování výroby

Stále na poslední chvíli doháníte zakázky. Nejste si 100% jisti termíny, které slibujete. Obtížně se rozhodujete, jak situaci řešit, jestliže dojde k výpadku stroje, nedostatku materiálů nebo problému s kvalitou. Zdlouhavě přemýšlíte, zda zakázku dokončit za každou cenu, nebo výrobu zastavit a přejít na jiný výrobek. Bojíte se, jak ovlivníte své další zakázky a dodací termíny. Chcete vědět, jestli potřebujete svolat odpolední nebo sobotní směnu.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Nahradíme excelové tabulky vašich plánovačů a dostaneme pod kontrolu operativní plánování vašich mistrů. Díky našim aplikacím vytvoříte skutečně reálný plán výroby, budete vyrábět bez komplikací a splníte slíbené termíny. Váš plánovač bude pracovat se systémem napojeným na vaše aktuální data. Bude schopen plánovat s respektováním všech omezení výroby. Dokáže vám říct, zda je nutná sobotní směna, zda je výhodnější výrobu dokončit nebo přehodit, nebo za jakých podmínek splníte termíny.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Rychlé rozhodování

Díky architektuře výpočtu – in memory computing – uvidíte novou verzi plánu během pár minut. Můžete simulovat změny a měnit svá rozhodnutí v okamžiku, kdy potřebujete.

Reálný plán

Plánujte se všemi omezeními vaší výroby. Pohlídáme kapacitu údržby, seřizovačů, množství forem a nástrojů, kvalifikaci operátorů, dostupnost zásoby dílů a polotvarů, kapacitu strojů a termíny zakázek obchodníků.

Optimalizace

Porovnejte varianty plánu podle definovaných kritérii. Systém vám pomůže se jednoduše a správně rozhodnout. Někdy je výhodnější vyrábět ekonomicky bez dodržení uzávěrky a jindy je potřeba termín splnit za každou cenu.

Propojení vašich oddělení

Plán vytvořený vaším plánovačem dostaneme až k mistrům a dělníkům na dílnu. A aktuální stav výroby vrátíme zpět plánovačům. Zbavíte se pracné distribuce papírových zakázek.

Výrobní data graficky a přehledně

Zobrazíme vaše výrobní data, kusovníky a technologické postupy přehledně v grafické podobě. Rychle odhalíte chyby. Vaše data budou spolehlivá a srozumitelná pro ostatní.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • Asprova

    APS systém vytváří přesnou frontu práce a respektuje všechny dostupné omezení výroby. Máte možnost flexibilně reagovat na nečekané situace a...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Václav Kalina Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.