MENU
×
aimtec

Yard Management System (YMS) v cloudu

Řešíte, jak zefektivnit prostoje při nakládce a vykládce nebo jak naplánovat kapacity při expedici? S Yard Management System v aimtec.cloud získáte jednoduchý, ale velmi cenný nástroj pro řízení kapacit bran, techniky i zaměstnanců.


 

Optimální plánování kapacit

Naplánujte vhodná časová okna pro nakládku nebo vykládku kamionů a podle toho i potřebnou techniku a obsluhu. Nezáleží na tom, zda máte dvě rampy nebo jich jsou desítky. S YMS máte nástroj pro plánování jejich optimálního vytížení.


 

Automatické rozpoznání dopravce

Vpusťte do areálu jen ta auta, která do něho patří. Díky napojení YMS aimtec.cloud na závory a rozpoznání registračních značek kamionů je vjezd povolen jen těm dopravcům, na které čekáte. V areálu se nebudou pohybovat auta, o kterých nevíte, a nebudou blokovat ostatní.


 

Vyhodnocení spolehlivosti dopravců

Získejte přehled o tom, kteří dopravci dodržují plán, jezdí včas a splňují časy nakládky a vykládky. YMS vám takový report vytváří automaticky, a vy tím máte k dispozici podklad pro další zefektivnění své logistiky.


 

Výhody YMS aimtec.cloud

  • snížení nákladů na zajištění dopravy,
  • přehled o plánech a změnách,
  • grafické zobrazení plánu versus skutečnosti přímo u rampy.
Poptejte aimtec.cloud ještě dnes Kontaktujte experta Marek Šabatka Kontaktovat

AIMagazine

Bezpečnost je pravděpodobně nejdůležitějším faktorem jakýchkoli IT služeb, ať už interních nebo externích. U cloudu se o...
Přijde vám cloud jako výdobytek moderní doby? Víte ale, že jste ho začali používat mnohem dříve, než si možná myslíte?
Se stále větším množstvím vyměňovaných EDI zpráv vzrůstá i potřeba společností dohledávat a třídit specifické informace....
Otevřít AIMagazine
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.