MENU
×
Home Řešení Production 4.0 Kontrola a monitorování procesu

Kontrola a monitorování procesu

Zákazník po vás vyžaduje naprosto precizní dodržování pracovního postupu a parametrů výroby. Musíte dodávat neovlivnitelné důkazy, že jste všechny postupy splnili. K tomu po vás vedení vyžaduje neustálé zefektivňování a zlevňování výroby. Na montážních pracovištích máte stále mnoho ruční práce a je těžké donutit lidi, aby dodržovali pracovní instrukce. Vidíte rozdíly mezi efektivitou práce denní a noční směny.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Zajistíme pro vás detailní životopis každého dílu. Uvidíte, jakými operacemi a přes jaká pracoviště prošel. Budete mít přehled o tom, jaké parametry byly při výrobě nastaveny, z jakých komponent byl složen a jací pracovníci se podíleli na jeho výrobě. Připojíme se na vaše stroje, zařízení a nářadí. Vyčteme z nich všechny důležité hodnoty a nedovolíme jim vyrobit další díl, pokud nebudou splněny všechny požadované vstupní podmínky. Nejenže splníte požadavky zákazníků, snížíte zároveň i zmetkovost výroby a kvalitní díl vytvoříte hned napoprvé.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Horizontální integrace procesů

Propojíme vaše oddělená pracoviště do jednoho celku virtuální výrobní linky. Vaši operátoři nevynechají žádný úkon a žádný stroj se nespustí, pokud předchozí operační kroky neproběhly správně.

Konfigurovatelné kroky každé operace

Připravíme vám řešení, kde si sami přidáte nebo uberete dílčí kroky operace přesně podle změněného postupu. Detail, který je standardně schován v programu PLC, budete spravovat a měnit sami.

Bezchybný výběr správné komponenty

Vaši operátoři rychle a neomylně vyberou správnou komponentu díky světelné navigaci Pick by Light.

Jednoduché ovládání

Jednoduchost systému pro běžného operátora či dělníka je klíčovou vlastností našeho řešení. Úkolem vašich lidí přece není evidovat a zadávat, ale vyrábět a tvořit. Věříme, že pouze jednoduché věci fungují dokonale.

Logické a jednoduché prostředí

S konfigurátorem nastavíme každý proces přesně podle reality. Každá výroba, každé pracoviště má svá specifika. Umíme je zabezpečit tak, aby uživatelé a stroje nedělali chyby.

Všechny postupy pod kontrolou

V případě výpadku originálního automatizovaného pracoviště snadno přepnete do ručního režimu. I při náhradní výrobě budete schopni prokázat striktní dodržování pracovního postupu.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • DCIxMES

    DCIxMES detailně ukazuje aktuální stav zakázek ve výrobě, výkazů práce o činnosti pracovníků a výrobních zařízení včetně dodržování...

  • SappyMES

    Řešení detailně monitoruje a eviduje aktuální stav výroby v průběhu všech výrobních fází. Komplexní přehled umožňuje odhalit a eliminovat úzká...

  • SappyManufacturing

    Implementační šablona SAP ERP, která je určena pro specifické potřeby sériové i zakázkové výroby jako je strojírenství, výroba plastových a...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Marek Šabatka Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.