MENU
×
Home Řešení Production 4.0 OEE celková efektivita výroby

OEE celková efektivita výroby

Plánujete, měříte, vyhodnocujete výrobu, hledáte rezervy a dojdete k závěru, že potřebujete mnohem více detailnějších informací. Chcete vědět, co se děje ve výrobě na noční směně a proč je výkon nižší než ve dne. Chcete informace, které nebudou ovlivnitelné člověkem.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Zajistíme vám informace o dostupnosti, výkonu a kvalitě výroby. Uvidíte detailní rozdíly ve výkonech, díky kterým najdete další rezervy v produktivitě. Napojíme se na vaše stroje a budeme získávat informace, jestli vyrábí či nevyrábí, seřizují se nebo jsou v poruše. Uvidíte i drobné odchylky v taktu výroby. Všechna tato data stahujeme automaticky z jednotlivých strojů a není proto možné, aby je kdokoliv ovlivnil.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Digitální obraz reálného stavu výroby

Digitální obraz výkonu týmu, jednotlivců a strojů pomáhá odhalit neviditelné rezervy produktivity. Pouze s jemnými a přesnými detaily můžete posouvat hranice vašich výkonů.

Nezáleží na stáří stroje

Nové stroje připojíme přes moderní API rozhraní. U starších využijeme jejich elektrické signály nebo je vybavíme externími čidly. Vždy najdeme řešení, abyste mohli měřit, vyhodnocovat, analyzovat a optimalizovat.

Technologická data jsou pokladem budoucnosti

Každý stroj je unikát a dá se jednoznačně poznat podle chování. Sbírejte velké množství dat o průběhu výroby a získáte podklady pro machine learning řídicích systémů.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • DCIxMES

    DCIxMES detailně ukazuje aktuální stav zakázek ve výrobě, výkazů práce o činnosti...

  • SappyMES

    Řešení detailně monitoruje a eviduje aktuální stav výroby v průběhu všech...

  • SappyManufacturing

    Implementační šablona SAP ERP, která je určena pro specifické potřeby sériové i...

Reference

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA ELECTRIC a.s.
ŠKODA ELECTRIC a.s.
MSSL ADVANCED POLYMERS s.r.o.
MSSL ADVANCED POLYMERS s.r.o.
MITAS a.s.
MITAS a.s.
KBA-Grafitec s.r.o.
KBA-Grafitec s.r.o.

AIMagazine

Česká pobočka německé společnosti Amphenol-Tuchel Electronics GmbH, vyrábějící konektory a kabelové svazky nejen pro OEM,...
Společnost STREICHER, spol. s r.o. se sídlem ve Štěnovicích nasazuje systém DCIxMES, který pomůže sledovat efektivitu výroby a...
Společnost Futaba Czech zahájila v dubnu 2014 projekt nasazení systému Asprova pro pokročilé plánování a řízení výroby. Od...
Otevřít AIMagazine
Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Jan Vápeník Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.