MENU
×
Home Řešení Production 4.0 OEE celková efektivita výroby

OEE celková efektivita výroby

Plánujete, měříte, vyhodnocujete výrobu, hledáte rezervy a dojdete k závěru, že potřebujete mnohem více detailnějších informací. Chcete vědět, co se děje ve výrobě na noční směně a proč je výkon nižší než ve dne. Chcete informace, které nebudou ovlivnitelné člověkem.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Zajistíme vám informace o dostupnosti, výkonu a kvalitě výroby. Uvidíte detailní rozdíly ve výkonech, díky kterým najdete další rezervy v produktivitě. Napojíme se na vaše stroje a budeme získávat informace, jestli vyrábí či nevyrábí, seřizují se nebo jsou v poruše. Uvidíte i drobné odchylky v taktu výroby. Všechna tato data stahujeme automaticky z jednotlivých strojů a není proto možné, aby je kdokoliv ovlivnil.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Digitální obraz reálného stavu výroby

Digitální obraz výkonu týmu, jednotlivců a strojů pomáhá odhalit neviditelné rezervy produktivity. Pouze s jemnými a přesnými detaily můžete posouvat hranice vašich výkonů.

Nezáleží na stáří stroje

Nové stroje připojíme přes moderní API rozhraní. U starších využijeme jejich elektrické signály nebo je vybavíme externími čidly. Vždy najdeme řešení, abyste mohli měřit, vyhodnocovat, analyzovat a optimalizovat.

Technologická data jsou pokladem budoucnosti

Každý stroj je unikát a dá se jednoznačně poznat podle chování. Sbírejte velké množství dat o průběhu výroby a získáte podklady pro machine learning řídicích systémů.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • DCIxMES

    DCIxMES detailně ukazuje aktuální stav zakázek ve výrobě, výkazů práce o činnosti pracovníků a výrobních zařízení včetně dodržování...

  • SappyMES

    Řešení detailně monitoruje a eviduje aktuální stav výroby v průběhu všech výrobních fází. Komplexní přehled umožňuje odhalit a eliminovat úzká...

  • SappyManufacturing

    Implementační šablona SAP ERP, která je určena pro specifické potřeby sériové i zakázkové výroby jako je strojírenství, výroba plastových a...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Jan Vápeník Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.