MENU
×
Home Řešení Production 4.0 Průběžné doplňování výroby a kitování

Průběžné doplňování výroby a kitování

S narůstající variabilitou výroby se neustále zvyšuje množství potřebných komponent přistavených přímo u pracoviště ve výrobě. Vaši dělníci ztrácí čas hledáním dílů a nechtěnými záměnami. Logistika nenaváží díly na jednotlivá pracoviště přesně podle aktuální potřeby. Chcete sestavovat sady (kity), ale proces přípravy je složitý. Každé pracoviště vyžaduje jiné uspořádání a jinou přípravu. Nebo vaší výrobě vyhovuje kanban, ale neosvědčila se vám papírová forma.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Připravili jsme řešení, se kterým máte dokonalý přehled nad zásobováním výroby. Papírovou výdejku nebo papírovou kanbanovou kartu nahradíme požadavkem v počítači, který se neztratí a vy můžete jednoduše monitorovat a garantovat stav jeho přípravy. Řešení se hodí se pro zakázkovou nebo opakovanou výrobu, pro doplňování levných nebo specifických či drahých dílů. Podpoříme vaši logistiku, která jednoduše a průkazně splní všechny požadavky výroby. Vaše výroba obdrží všechny komponenty, nikdy se nezastaví a získáte prostor pro další expanzi.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Kitování přesně a načas

S naším řešením naplníte kitovací vozík z několika skladových hal synchronně. Připravíte vozík se všemi díly pro jeden výrobek, nebo s jedním druhem dílu s variantami uspořádanými přesně podle plánu výroby.

Monitorování, měření, vyhodnocování

Pouze ten, kdo měří, může řídit. Máme zkušenosti, že produktivita logistiky stoupne, pokud viditelně zobrazíte, v jakém stavu jsou požadavky výroby.

Elektronický kanban

Požadavky na doplnění se generují automaticky podle výroby, při vyprázdnění, nebo při dalším cyklu vláčku. Kanbanové díly navážíte do supermarketu a na pracoviště bezchybně a včas a netrápí vás ztráty papírových karet.

Jednoduché ovládání

Klíčovou vlastností našeho řešení je jednoduchost systému pro běžného skladníka, logistika. Úkolem skladníků není evidovat a zadávat, ale navážet a doplňovat výrobu. Pouze jednoduché věci fungují dokonale.

Logické a jednoduché prostředí

S Konfigurátorem nastavíme každý proces přesně podle reality. Každá výroba a pracoviště mají svá specifika. Nastavíme procesy tak, aby logistici a skladníci nedělali chyby.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • DCIxWMS

    Systém, který řídí logistické procesy ve skladech a ve výrobě od příjmu až po expedici. Přináší informace v reálném čase s využitím automatické...

  • SappyWMS

    Řešení je určené pro celkové řízení vnitropodnikové logistiky v rámci systému SAP ERP, od příjmu materiálu nebo zboží až po expedici.

  • SappyCar

    Řešení pokrývá klíčové procesy pro dodavatele automobilového průmyslu. Podporuje elektronickou výměnu dat s obchodními partnery, dodávky podle...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Vít Glasl Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.