MENU
×
Home Řešení Production 4.0 Řízení rozpracované výroby a zpětná sledovatelnost

Řízení rozpracované výroby a zpětná sledovatelnost

Trápí vás velké zásoby v rozpracované výrobě. Nevíte přesně, jestli stihnete výrobky dokončit. Chtěli byste znát aktuální výši rozpracovanosti po jednotlivých operacích. Vaši lidé často ztrácí čas hledáním materiálů, dílů a obrobků. Zákazníci po vás chtějí detailní zpětnou sledovatelnost. Potřebujete snížit pracnost a zvýšit výkony, protože nemůžete sehnat nové lidi a musíte si vystačit se stávající pracovní silou. Na informace o stavu rozpracované výroby v počítači se nemůžete 100% spolehnout.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Dostaneme vaši výrobu pod drobnohled. Budete mít přehled o tom, kde se právě teď nachází veškerý materiál a díly ve výrobě. Rozpracovanost zakázek uvidíte k poslední vteřině. To, jestli jede výroba podle plánu, nebo má skluz, uvidí dělníci na dílně i vy v počítači nebo telefonu. Detailní evidence pohybu zásob a spotřeby materiálů a dílů vám dá přesné podklady pro dopřednou a zpětnou sledovatelnost. Všechny informace v počítači budou 100% aktuální a správné.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Digitální obraz reálného stavu výroby

Digitální obraz stavu rozpracované výroby v systému odpovídá realitě. Pouze s aktuálními daty, na která se můžete spolehnout, budete schopni hledat rezervy v efektivitě výroby a výrobní logistiky.

Sledovatelnost jednoduše a spolehlivě

Dodáme vám řešení, které splní požadavky vašich zákazníků a vám zjednoduší a zrychlí práci.

Sledování dávek a manipulačních jednotek

Každou přepravku, box a manipulační jednotku uvidíte v počítači. I v kanceláři budete mít dokonalý přehled, co se na dílně děje.

Jednoduché ovládání

Jednoduchost systému pro běžného operátora či dělníka je klíčovou vlastností našeho řešení. Úkolem vašich lidí přece není evidovat a zadávat, ale vyrábět a tvořit. Věříme, že pouze jednoduché věci fungují dokonale.

Logické a jednoduché prostředí

S Konfigurátorem nastavíme každý proces přesně podle reality. Každá výroba, každé pracoviště má svá specifika. Umíme je zabezpečit tak, aby uživatelé nedělali chyby.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • DCIxMES

    DCIxMES detailně ukazuje aktuální stav zakázek ve výrobě, výkazů práce o činnosti pracovníků a výrobních zařízení včetně dodržování...

  • SappyMES

    Řešení detailně monitoruje a eviduje aktuální stav výroby v průběhu všech výrobních fází. Komplexní přehled umožňuje odhalit a eliminovat úzká...

  • SappyManufacturing

    Implementační šablona SAP ERP, která je určena pro specifické potřeby sériové i zakázkové výroby jako je strojírenství, výroba plastových a...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Vít Glasl Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.