Tisková zpráva

AIMTEC Production Order Confirmation je nyní k dispozici na SAP® Store

  • 12. 4. 2023

Díky integraci se systémem SAP S/4HANA®, poskytuje společnost Aimtec zákazníkům funkce založené na řešeních SAP přímo pro shop floor.

Plzeň, Česká Republika — 12. dubna 2023 — Společnost AIMTEC a.s. (Aimtec) dnes oznámila, že její řešení AIMTEC Production Order Confirmation je nyní k dispozici v SAP® Store, online tržišti pro nabídky SAP a jejích partnerů. Řešení je postaveno na platformě SAP Business Technology Platform, je integrovatelné se softwarem SAP S/4HANA® a poskytuje zákazníkům funkce založené na řešeních SAP pro shop floor.

"Přinášíme funkcionalitu založenou na řešeních SAP přímo na shop floor, abychom získali správná výrobní data online a vrámci jednoho systému.” - Jan Kratochvil, SAP Solutions Director, Aimtec

Základní funkcionality:

  • Zrychlete svojí výrobu
  • Sledujte svůj pokrok
  • Okamžitě zaznamenávejte svá data
  • Zjednodušte svůj proces

SAP Store, který najdete na adrese store.sap.com, poskytuje zjednodušené a propojené digitální zákaznické prostředí pro vyhledávání, zkoušení, nákup a obnovu více než 2 300 řešení od společnosti SAP a jejích partnerů. Zákazníci zde najdou řešení SAP a řešení ověřená společností SAP, která potřebují k rozvoji svého podnikání. A za každý nákup uskutečněný prostřednictvím obchodu SAP Store společnost SAP zasadí strom.

Společnost Aimtec je partnerem programu SAP® PartnerEdge®. Systém AIMTEC Production Order Confirmation, postavený na platformě SAP Business Technology Platform (SAP BTP) a integrovaný se softwarem SAP S/4HANA, pohání zákazníky k tomu, aby se stali inteligentními podniky (intelligent enterprises). Program SAP PartnerEdge poskytuje nástroje pro podporu, výhody a podporu, které usnadňují budování vysoce kvalitních, převratných aplikací zaměřených na konkrétní potřeby podniku - rychle a s nízkými náklady.

O společnosti Aimtec

Společnost Aimtec se specializuje na digitalizaci výroby a logistiky. Byla založena v roce 1996 a v současné době má tým více než 200 zaměstnanců a pomáhá společnostem po celém světě na jejich cestě k digitální transformaci. Zaměřuje se především na automobilový průmysl a mezi její zákazníky patří přední světoví hráči, jako jsou Continental, Eissmann a IAC Group. Spolupracuje však i se společnostmi z dalších odvětví výroby, logistiky a distribuce. Aimtec provází své zákazníky digitalizací s jasnou vizí a dodává řešení založená na znalosti skutečných potřeb konkrétního klienta.

Společnost Aimtec a další produkty a služby společnosti Aimtec uvedené v tomto dokumentu, jakož i jejich příslušná loga jsou ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami společnosti AIMTEC a. s.


SAP a další zde uvedené produkty a služby SAP a jejich příslušná loga jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti SAP SE v Německu a dalších zemích. Další informace o ochranných známkách a upozornění naleznete na https://www.sap.com/copyright. Všechny ostatní uvedené názvy produktů a služeb jsou ochrannými známkami příslušných společností.

Kontakt pro novináře:
Marie Mundilová
+420 732 664 815
marie.mundilova@aimtecglobal.com