MENU
×
aimtec

Zákaznický portál

Pokud máte ERP systém, který neumí zpracovávat odvolávky, využijte Zákaznický portál aimtec.cloud. Umožní vám jednoduše zobrazit a zpracovávat EDI odvolávky a vyřeší za vás také tisk zákaznických štítků, expedičních dokumentů a tvorbu ASN.


 

Zpracování odvolávek

Umožníme vám jednoduše zobrazit odvolávky v různých formátech (LAB, FAB a dalších), včetně výhledu (forecast). Díky tomu získáte přehled, co, kdy a v jakém množství máte dodat zákazníkovi.


 

Tisk zákaznických etiket a dokumentů

Vytiskněte zákaznické etikety a přepravní dokumenty podle specifikace zákazníků. Současně s tiskem probíhá kontrola dodávky, vygenerování příslušného ASN a jeho validace.


 

Skenování zákaznických etiket

Zákaznický portál umožňuje při expedici skenování z vytvořených zákaznických etiket. Z nich následně vznikne dodací list a ASN, které je před odesláním ještě validováno. V případě tvorby dodacího listu v Zákaznickém portálu aimtec.cloud je možno ho zpětně importovat do ERP.


 

Výhody EDI služeb aimtec.cloud

  • Zajistíme integraci na libovolné ERP.
  • Máte vždy nejnovější funkce.
  • Probíhá validace odeslaných zpráv.
Poptejte aimtec.cloud ještě dnes Kontaktujte experta Marek Šabatka Kontaktovat

AIMagazine

Bezpečnost je pravděpodobně nejdůležitějším faktorem jakýchkoli IT služeb, ať už interních nebo externích. U cloudu se o...
Přijde vám cloud jako výdobytek moderní doby? Víte ale, že jste ho začali používat mnohem dříve, než si možná myslíte?
Se stále větším množstvím vyměňovaných EDI zpráv vzrůstá i potřeba společností dohledávat a třídit specifické informace....
Otevřít AIMagazine
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.