MENU
×
Home Řešení Data Exchange & Integration / B2B Integration EDI jako služba, EDI v cloudu

EDI jako služba, EDI v cloudu

Používáte on-premise EDI řešení? Neustále hlídáte aktuálnost verzí softwaru. Kontrolujete a nakupujete nové licence. Platíte poplatky za údržbu. Přecházíte na nové verze konverzí či komunikačních kanálů. Zajišťujete nepřetržitou dostupnost. A tak dále. Mnoho času trávíte činnostmi, které můžete předat jiným.

Vyberte si řešení od Aimtecu

Postaráme se o kompletní správu vašeho EDI s jasně definovanými podmínkami. Odpadá vám veškerá starost o licence, hardware, aktualizace programů, konverze a nastavování. Podpoříme váš růst díky neustálému vývoji, zlepšování, flexibilitě a škálovatelnosti našeho EDI řešení.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Mapping Factory

Naše interní Mapping Factory oddělení zajistí, že EDI zprávu zpracujete bez ohledu na to, jaký ERP systém používáte. To samé se týká zpráv odesílaných z vašeho systému.

Škálovatelné řešení

ClouEDI je řešení, které roste s vašimi potřebami. Rozvíjejte se bez omezení.

Znalosti OEM konceptů

Podpoříme vás se zprovozněním EDI. Jsme schopni zajistit vám podporu při jednání s OEM nebo zprovozňování jejich specifických logistických konceptů.

Integrace na různé ERP a technologie

Naše řešení je flexibilní. Integrujeme ho do mnoha systémů, jako SAP, Infor, Helios nebo Byznys. Zprávy pro vás zpracujeme do jakéhokoliv formátu, např. IDOC, XML, CSV, TXT a další.

Tisk zákaznických dokumentů a štítků

Součástí našeho řešení je tisk TSB dokumentů a štítků, dalších zákaznických přepravních dokladů nebo štítků na základě odeslaného ASN.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Marek Šabatka Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.