MENU
×
Home Produkty Služby Nezávislé EDI služby

Nezávislé EDI služby

Zbavte se starostí s EDI. Outsourcujte ho.

Jak vyřešit nastavení nejen samotných EDI zpráv, ale i veškerou integraci systémů, které musí pracovat s daty? Nemusíte alokovat čas svého IT oddělení, které je už tak zaneprázdněné. Využijte naše Nezávislé EDI služby. Poskytujeme je bez ohledu na to, zda již máte nebo nemáte naše řešení. Dokážeme pokrýt výměnu dat v automobilovém průmyslu, logistice i ve výrobních firmách. Navíc neustále sledujeme požadavky na aktualizace a vyvíjíme nové nástroje pro monitoring a ověření zpráv. Můžeme tak zaručit, že EDI bude držet krok s vašimi zákazníky a zprávy vždy doputují tam, kam mají.

Využijte naše Nezávislé EDI služby

Co za vás Nezávislé EDI služby vyřeší

Vyjednání podmínek s OEM a zodpovědnost za zatíženky

Vaše nové zákazníky nejen integrujeme, ale také s nimi vyjednáme veškeré náležitosti týkající se EDI. Disponujeme správnými kontakty a dodavatelé, stejně jako OEM, nás znají. Za zlomek času, který by nastavování věnoval váš interní tým, získáte bezchybně fungující EDI nástroj pro komunikaci s automobilkami a dalšími automotive společnostmi. Za kvalitu ručíme i tím, že pokud dostanete zatíženku, za kterou byla chyba EDI komunikace, hradíme pokutu za vás.

Propojení s ERP systémem včetně SAP

Bezchybný běh a podpora v režimu 24/7. Získáte 100% podporu svého systému. V Aimtecu k problémům přistupujeme systematicky a incidentům proaktivně předcházíme. Aplikujeme principy preventivní údržby a automatického monitoringu.

Verifikace a monitoring zpráv

S naším monitoringem vyvinutým speciálně pro EDI komunikaci dokážeme pomocí machine learning ověřit, zda má odvolávka vyplněny všechny údaje, a zabránit tak odeslání chybné zprávy zákazníkovi. Zároveň vás systém vždy upozorní, pokud zprávy nebyly doručeny. Tím předcházíte komplikacím v dodávkách i pokutám a šetříte čas i náklady. Nebudete tak vyrábět víc, nebo naopak méně, než je potřeba.

Vlastnosti a funkce

 • Nezávislost na EDI řešení
  Outsourcing EDI poskytujeme bez ohledu na typ vašeho současného systému pro EDI komunikaci.

 • Připravené konverze
  Máme k dispozici databázi již vyvinutých konverzí, ze kterých pro vás vybereme tu nejvhodnější, nebo ji upravíme přímo na míru vašim procesům. Proces je automatizován, a proto je rychlejší.

 • Podpora v režimu 24/7
  Aimtec support tým je kdykoliv připraven řešit vaše požadavky. 

 • Aktivní monitoring

  Ověřujeme, zda byly zprávy doručeny, a v případě incidentu obratem řešíme přímo s vašimi partnery, kde se stala chyba.

Vyberte si nás

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Petr Strnádek Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.