MENU
×
Home Produkty Služby Nezávislé EDI služby

Nezávislé EDI služby

Outsourcujte EDI a posouvejte váš business vpřed

Aimtec poskytuje nezávislé služby v oblasti EDI napříč nejrozšířenějšími softwarovými řešeními na trhu.

Co umí Nezávislé EDI služby

Mapping Factory

Vývoj konverzí z/do in-house formátů a standardních formátů jako EDIFACT, VDA, ODETTE, ANSI X12. Využíváme best practices z oblasti vývoje softwaru a konverzí, čímž zrychlujeme naše reakce na zákaznické požadavky a výrazně snižujeme vaše náklady.

Application Management

Bezchybný běh a podpora v režimu 24/7. Získáte 100% podporu svého systému. V Aimtecu k problémům přistupujeme systematicky a incidentům proaktivně předcházíme. Aplikujeme principy preventivní údržby a automatického monitoringu.

Rollout Management

Služba pro řízení integrace obchodních partnerů pomocí EDI komunikace. S novými zákazníky či dodavateli vám přibývají další požadavky na zajištění EDI komunikace. Potřebujete si elektronicky vyměňovat obchodní dokumenty (odvolávky, dodací listy, faktury a další). Pomůžeme vám s přípravou procesní dokumentace, definicí testovacích scénářů, řízením projektů a jinými nástrahami integrace.

Vlastnosti a funkce

  • Škálovatelnost
    Přizpůsobíme výslednou aplikaci na míru vašim potřebám. Na základě best practices ve vašem odvětví nastavíme službu tak, aby podporovala obchodní procesy a strukturu vaší společnosti.

  • Rychlost dodávky
    Vycházíme z agilního přístupu v IT branži. Plánujeme v krátkých iteracích, abychom zaručili rychlou a kvalitní dodávku.

  • Podpora v režimu 24/7
    Aimtec support tým je kdykoliv připraven řešit vaše požadavky. 

Vyberte si nás

AIMagazine

ClouEDI od společnosti AIMTEC umožňuje rychlou a jednoduchou komunikaci jednotlivých firem v dodavatelském řetězci. V současné...
Zákazníci disponují vlastní formu provádění auditů, které mají zejména prověřit, zda je v potřebné míře zajištěno řízení a...
Otevřít AIMagazine
Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Petr Strnádek Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.