MENU
×
Home Produkty Služby Nezávislé EDI služby

Nezávislé EDI služby

Zbavte se starostí s EDI.

Jak vyřešit nastavení nejen samotných EDI zpráv, ale i veškerou integraci systémů, které s daty musí pracovat? Nemusíte alokovat čas svého IT oddělení, které je už tak zaneprázdněné. Zkuste naše nezávislé EDI služby. Poskytujeme je bez ohledu na to, zda již máte naše řešení nebo nikoli. Dokážeme pokrýt výměnu dat v automobilovém průmyslu, logistice i ve výrobních firmách. Navíc neustále sledujeme požadavky na aktualizace a vyvíjíme nové nástroje pro monitoring a ověření zpráv. Můžeme zaručit, že vaše EDI bude nejen držet krok s vašimi zákazníky, ale stojíme si také za kontrolou odeslaných zpráv.

Co umí Nezávislé EDI služby

Mapping Factory

Vývoj konverzí z/do in-house formátů a standardních formátů jako EDIFACT, VDA, ODETTE, ANSI X12. Využíváme best practices z oblasti vývoje softwaru a konverzí, čímž zrychlujeme naše reakce na zákaznické požadavky a výrazně snižujeme vaše náklady.

Application Management

Bezchybný běh a podpora v režimu 24/7. Získáte 100% podporu svého systému. V Aimtecu k problémům přistupujeme systematicky a incidentům proaktivně předcházíme. Aplikujeme principy preventivní údržby a automatického monitoringu.

Rollout Management

Služba pro řízení integrace obchodních partnerů pomocí EDI komunikace. S novými zákazníky či dodavateli vám přibývají další požadavky na zajištění EDI komunikace. Potřebujete si elektronicky vyměňovat obchodní dokumenty (odvolávky, dodací listy, faktury a další). Pomůžeme vám s přípravou procesní dokumentace, definicí testovacích scénářů, řízením projektů a jinými nástrahami integrace.

Vlastnosti a funkce

  • Škálovatelnost
    Přizpůsobíme výslednou aplikaci na míru vašim potřebám. Na základě best practices ve vašem odvětví nastavíme službu tak, aby podporovala obchodní procesy a strukturu vaší společnosti.

  • Rychlost dodávky
    Vycházíme z agilního přístupu v IT branži. Plánujeme v krátkých iteracích, abychom zaručili rychlou a kvalitní dodávku.

  • Podpora v režimu 24/7
    Aimtec support tým je kdykoliv připraven řešit vaše požadavky. 

Vyberte si nás

AIMagazine

ClouEDI od společnosti AIMTEC umožňuje rychlou a jednoduchou komunikaci jednotlivých firem v dodavatelském řetězci. V současné...
Zákazníci disponují vlastní formu provádění auditů, které mají zejména prověřit, zda je v potřebné míře zajištěno řízení a...
Otevřít AIMagazine
Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Petr Strnádek Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.