MENU
×
Home O společnosti Partnerský program

Partnerský program

Již od roku 1996 stojí společnost Aimtec v čele vývoje systémů integrovaného řízení logistiky a výroby. MOM systémů postavených na špičkových technologiích a principech, které aplikují zásady digitální ekonomiky – Průmyslu 4.0 – do skutečného, v praxi ověřeného řešení. Hledáme nové příležitosti, jak naše řešení DCIx zpřístupnit co nejširšímu okruhu zákazníků kdekoliv na světě, skrze agilní partnery, kteří sdílejí naše vize a dokáží je přetavit v úspěch svůj i svých zákazníků.

Přínosy našich řešení

Úrovně partnerství

Vyberte úroveň partnerství, která vám nejvíce vyhovuje.

  • Reseller Partner

    Aimtec (Value Added) Reseller Partner poskytuje expertní znalosti v prodeji, implementaci a podpoře podnikových informačních systémů. Dokáže zákazníkům navrhnout integrované řešení na platformě modulárního systému DCIx přizpůsobené jejich specifikům a individuálním potřebám. Reseller Partner samostatně zajišťuje realizaci projektu v plném rozsahu, počínaje obchodní analýzou přes implementaci systému a integraci s hostitelskými systémy až po poimplementační podporu. Reprezentuje společnost Aimtec v daném regionu a na specifickém trhu. Naši Reseller Partneři využívají rozsáhlý program podpory, zahrnující sdílení osvědčených postupů a know-how pro efektivní prodej řešení DCIx, pravidelná školení prohlubující jejich technickou i projektovou odbornost, ale i spolupráci v oblasti marketingu.

  • Referral Partner

    Aimtec Referral Partner je schopen identifikovat obchodní příležitosti pro řešení DCIx, představit zákazníkům koncepci a přínosy tohoto systému, koordinovat obchodní fázi projektu mezi koncovým zákazníkem a společností Aimtec. Přínosem pro Referral Partnera je vedle odměny ve formě podílu z ceny prodeje licencí také provázání vlastních specializovaných řešení a služeb s řešením Aimtec pro řízení výroby a logistiky, exkluzívní přístup k informacím o detailní funkcionalitě, přínosech a vývoji, stejně tak jako přístup k marketingovým materiálům, kampaním a vzdělávacím programům. Program Aimtec Referral Partner je určen výhradně pro partnery z evropského regionu.

Staňte se partnerem

Hledáme partnery ze všech regionů i oborů, kterým integrované řešení DCIx pro řízení logistiky a výroby vhodně doplní jejich stávající produktové portfolio. Předpokladem pro úspěšnou spolupráci je, aby partneři získali adekvátní množství interních lidských zdrojů připravených vzdělávat se pod vedením profesionálů ze společnosti Aimtec s cílem poskytovat svým zákazníkům maximálně efektivní služby.

Naši partneři

EQ System
Nortal
Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Jakub Klíma Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.