MENU
×
Home Řešení Manufacturing Planning Plánování výroby

Plánování výroby

U vašich výrobních procesů v automobilovém průmyslu narůstá komplexita jednotlivých komponent i větších celků. Musíte minimalizovat výrobní dávky a potřebujete zvýšit průchod výrobou. To vše klade vyšší nároky na přesnost plánování vaší výroby. Stačilo by, abyste efektivně využívali všechny zdroje potřebné pro výrobu a jejich synchronizaci.

Varianty řešení

DCIxPPS

Znázorněte na grafické plánovací tabuli jednotlivé výrobní zakázky s jejich alokací v čase i na výrobní zařízení. Zakázky vygenerované v základním ERP systému přetáhnete metodou „Drag and drop“ a přesunete v čase i mezi zdroji. Optimalizaci výrobního plánu můžete provádět jednoduše.

Výrobní plán a plánovací tabule v SAP

Vytvoříte seznam výrobních příkazů/zakázek se zohledněním optimálních výrobních dávek, průběžných časů výroby i kapacit výrobních pracovišť. Můžete pracovat i s některými omezujícími faktory a optimalizovat tak řazení jednotlivých výrobních příkazů. Vytvářejte výrobní plán v interaktivní plánovací tabuli s využitím rozličných strategií řazení výrobních příkazů. Pracujete s vizualizací výrobního plánu a jeho aktuálního stavu plnění, stejně tak jako s reporty pro zpětné vyhodnocení.

ASPROVA

S pomocí tohoto pokročilého nástroje zvládnete plánování výroby v prostředí mnohoúrovňových kusovníků, složitých výrobních postupů procházejících přes řadu pracovišť, stejně tak jako řady omezení – nástroje, formy, seřizovači, další technika. Vše funguje on-line včetně možnosti what-if funkcionality.

Spolupracujte s námi

V čem jsme lepší

Plánování se třemi „R“

Plán, který připravíte, bude reálný, realistický a realizovatelný. Zajistíme, že vše dodáte dle principu OTIF – přesně to, co vaši zákazníci chtěli, a v počtu a termínu, který chtěli.

Flexibilita, stabilita a robustnost zároveň

Mnoho našich zákazníků úspěšně plánuje svoji výrobu a obslužné procesy (údržba, opravy, odstávky) pomocí našich řešení. Ta jsou standardizovaná, a přesto zohledňují individuální podmínky řízení výroby ve vašem závodě.

Rychle a bez problémů

Plánování ve stále se měnícím prostředí plném omezení je náročné. Proto jsou naše řešení zaměřena na jednoduchost a vstřícnost k uživatelů.

Výhody a přínosy

Zvolte si nás

Související produkty

  • Asprova

    APS systém vytváří přesnou frontu práce a respektuje všechny dostupné omezení výroby. Máte možnost flexibilně reagovat na nečekané situace a...

  • SappyCar

    Řešení pokrývá klíčové procesy pro dodavatele automobilového průmyslu. Podporuje elektronickou výměnu dat s obchodními partnery, dodávky podle...

  • SappyManufacturing

    Implementační šablona SAP ERP, která je určena pro specifické potřeby sériové i zakázkové výroby jako je strojírenství, výroba plastových a...

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Václav Kalina Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.