MENU
×
Home Produkty B2B and EDI TradeSync Integration Manager (TSIM)

TradeSync Integration Manager (TSIM)

Vyměňujte data s vašimi partnery rychle a efektivně. On-premise.

TSIM je on-premise nástroj pro elektronickou komunikaci a integraci EDI s podnikovými systémy (ERP, logistický sw apod.).

Co umí TSIM

Object Browser

Interaktivní real-time monitor, který vám umožňuje a zjednodušuje sledování zpracovaných EDI zpráv. Vyhledávejte rychle klíčová slova už během psaní. Zobrazte si informace o příchozích a odchozích zprávách, jejich stavu a typu. Filtrujte a vyhledávejte zprávy podle kritérií jako datum a čas přijetí, odeslání nebo doručení. Stáhněte si všechny EDI zprávy do svého počítače.

Event notification

TSIM podporuje generování notifikací dle statusu definovaného uživatelem. Máte pod kontrolou chybové či jen informační stavy jednotlivých transakcí a lehce je dohledáte. Předcházejte tak případným pokutám (zatíženkám) ze strany odběratele. Nechte si upozornění zasílat e-mailem či pomocí SMS a jednoduše monitorujte systém, aniž byste jej proaktivně sledovali. Nebo si nechte posílat notifikace na AIMTEC 24/7 Support, kde monitoring poskytujeme jako službu.

Snadná integrace

TSIM je modulární SW, který integrujeme s vaším ERP či jinými systémy pomocí standardizovaných protokolů (SAP RFC, AS400, Oracle a SQL JDBC, atd.) Umožňujeme konektivitu pro standardní integrační nástroje, jakými jsou MuleSoft, SAP HANA Cloud Integration aj. Díky API (Application Programming Interface) zmíněných nástrojů můžete zpřístupnit data ostatním a propojit je se zákaznickým řešením.

WebEDI

Zapojte dodavatele do štíhlého procesu zásobování díky webovému portálu. Napojte na sebe menší dodavatele, anebo si otevřete cestu k velkým firmám ve světě EDI. Komunikujte s dodavatelem, který rovnou získá zpětnou vazbu do ERP. Zpracovávejte automaticky KANBAN dodávky, porovnávejte odvolávky, potvrzujte objednávky, vytvářejte ASN, tiskněte štítky a uchovávejte historii objednávek a dodávek.

Vlastnosti a funkce

  • Podpora mnoha protokolů
    Pracujeme s nejběžněji používanými protokoly (AS2, OFTP2, VAN, Https) a standardy (VDA, EDIFACT, ANSI X12, RosettaNet) včetně dalších typů.

  • Flexibilita
    Nebojte se rozdílných zdrojových a cílových platforem. TSIM funguje jako prostředník mezi dvěma různými systémy.

Vyberte si nás

Zaujalo Vás to? Kontaktujte experta Marek Šabatka Kontaktovat
Aimtec
© Aimtec All rights reserved.